Akop Szostak - Nowy Marcin Najman?

Luiz N

BAMMA
Flyweight
Czy Akop Szostak nie naturalnym następcą Marcina Najmana? Proszę tylko merytoryczne komentarze
 
mimo że jego wpływ w rozwój Polskiego mma nie jest aż tak znaczący jak Najmana to jednak myślę że p4p ma potencjał na bycie jednym z najlepszych w historii naszego mma jeśli chodzi o czyste umiejętności, a jak wiemy Najman ma w tej kwestii braki

mi Akop trochę przypomina taką mieszankę Cormiera z prime Werdumem, wzrost, sprytna stójka i niszczycielskie zapasy przypominają mi Cormiera
jego parter, swoją drogą legendarny i porównywalny z wieloletnymi czarnymi pasami, przypomina mi parter Werduma
 
Ja uwielbiam w Akop jego sprzeczności:
- w mma chce sportowych rywali/ walczy z tzw. frekami
- zarobki z walki przeznacza w całości na cele charytatywne/ po porażce z Erko jedna zmienia zdanie
- Trzeci rok mówi o przejściu do 93 lub 84 kg ale musi się słuchać managera oraz trenerów-

Dla mnie to następca Najmana ponieważ wiele osób wykupi galę aby zobaczyć jak przegrywa plus środowisku też reaguje na niego różnie.
 
Ja uwielbiam w Akop jego sprzeczności:
- w mma chce sportowych rywali/ walczy z tzw. frekami
- zarobki z walki przeznacza w całości na cele charytatywne/ po porażce z Erko jedna zmienia zdanie
- Trzeci rok mówi o przejściu do 93 lub 84 kg ale musi się słuchać managera oraz trenerów-

Dla mnie to następca Najmana ponieważ wiele osób wykupi galę aby zobaczyć jak przegrywa plus środowisku też reaguje na niego różnie.
Mi się wydaje że większość ma w niego jednak wyjebane, akop to pizda bez siły przebicia jak najman.
Chętniej bym obejrzal jego żonę Sylwie w oktagonie niz jego.
 
Uwielbiam jak jest w trybie mam wyjebane na ludzi i krytykę a za chwilę przechodzi do trybu słucham trenerów i żony a na koniec w tryb lubię się napierdalać.
Jakkolwiek ma w sobie jakiś magnetyzm. Uwielbiam go słuchać czasem jak mam gorszy humor puszczam jego wywiady z przed walki z ERKO poezja.
 
Wykop Prostak to mój ulubiony Cygan umiejący ładnie mówić po polsku. Jakby jeszcze tak dobrze się bił, jak operuje naszą mową, to by był najlepszy.
 
AKop schodzi do 84 kg można go lubić albo nie lubić ale w tej wadze może być zupełnie inaczej.
 
Najman jest dużo ciekawszą postacią, dużo śmieszniejszą. Akop jest tylko słabym zawodnikiem i jest trochę śmieszny, ale to tyle. Za mało do mocno bijącego el testosterone.
 
A ja tam do Akopa nie mam pretensji, ba uważam, że KSW nie powinno go puszczać, bo ma dużą dywizję "fun fightów" (określenie Akopa) jak Pudzian czy Izu i Akop nadałby się do walk z nimi, jak również do walki z Panem Kołeckim w celu zapewnienia Szymonowi dobrej wypłaty ze względu na rozpoznawalność.

Możecie się śmiać z wizerunku "kwiaty i herbata", ale to jego pomysł na biznes. Akop na dziś jest po prostu walczącym influencerem, jakich wielu w PL. Ale też Akop idzie się bić i nie da się ukryć, że porównania do Najmana, który oddaje zwycięstwo przy pierwszym "ała" są nietrafione i myślę, że jednak już hejterskie.

Zwłaszcza, że Akop dostał w trąbę tak, jak Najman nigdy nie dał się uderzyć. Próbuje. Przewalczył 3 rundy z Borkowskim, ze Słodkiewiczem. Coś tam szarpie.

Także w mojej opinii, można się z Akopa pośmiać (myślę, że każdy influencer bierze to w koszta) ale nie wyżywałbym się na nim i nie przypisywał mu wartości zerowej.

Pozdrawiam.
Na pewno nie Maciej Kawulski.
 
A ja tam do Akopa nie mam pretensji, ba uważam, że KSW nie powinno go puszczać, bo ma dużą dywizję "fun fightów" (określenie Akopa) jak Pudzian czy Izu i Akop nadałby się do walk z nimi, jak również do walki z Panem Kołeckim w celu zapewnienia Szymonowi dobrej wypłaty ze względu na rozpoznawalność.

Możecie się śmiać z wizerunku "kwiaty i herbata", ale to jego pomysł na biznes. Akop na dziś jest po prostu walczącym influencerem, jakich wielu w PL. Ale też Akop idzie się bić i nie da się ukryć, że porównania do Najmana, który oddaje zwycięstwo przy pierwszym "ała" są nietrafione i myślę, że jednak już hejterskie.

Zwłaszcza, że Akop dostał w trąbę tak, jak Najman nigdy nie dał się uderzyć. Próbuje. Przewalczył 3 rundy z Borkowskim, ze Słodkiewiczem. Coś tam szarpie.

Także w mojej opinii, można się z Akopa pośmiać (myślę, że każdy influencer bierze to w koszta) ale nie wyżywałbym się na nim i nie przypisywał mu wartości zerowej.

Pozdrawiam.
Na pewno nie Maciej Kawulski.
Najman miał pas WKU.
 
A ja tam do Akopa nie mam pretensji, ba uważam, że KSW nie powinno go puszczać, bo ma dużą dywizję "fun fightów" (określenie Akopa) jak Pudzian czy Izu i Akop nadałby się do walk z nimi, jak również do walki z Panem Kołeckim w celu zapewnienia Szymonowi dobrej wypłaty ze względu na rozpoznawalność.

Możecie się śmiać z wizerunku "kwiaty i herbata", ale to jego pomysł na biznes. Akop na dziś jest po prostu walczącym influencerem, jakich wielu w PL. Ale też Akop idzie się bić i nie da się ukryć, że porównania do Najmana, który oddaje zwycięstwo przy pierwszym "ała" są nietrafione i myślę, że jednak już hejterskie.

Zwłaszcza, że Akop dostał w trąbę tak, jak Najman nigdy nie dał się uderzyć. Próbuje. Przewalczył 3 rundy z Borkowskim, ze Słodkiewiczem. Coś tam szarpie.

Także w mojej opinii, można się z Akopa pośmiać (myślę, że każdy influencer bierze to w koszta) ale nie wyżywałbym się na nim i nie przypisywał mu wartości zerowej.

Pozdrawiam.
Na pewno nie Maciej Kawulski.
Polemizowałbym. Niezbadane są pobudki dla jakich kierował się w swojej karierze Najman oraz jego przeświadczenie o umiejętnościach. ( może walka z Saltą gdzie przypuścił jedną szarżę). Natomiast Akop chyba szuka uznania albo uwierzytelnienia swojej męskośći. "lubię dostawać wpierdol" , "trenerzy mnie chwalą" itd itp.
Największy problem w wizerunku AKopa jest jego brak dystansu do swojej osoby, proszę sprawdzić publikując konstruktywną krytykę na jego insta. Paradokslanie śmiem twierdzić, żę Najman talent miał ale nie miał charakteru a Akop talentu nie ma ale cięzko nad sobą pracuje. Tylko, że "fun fight" z narożnikiem mistrza UFC i walka jakby to były szachy są bez sensu.
Ludzie potrzebują emocji w freak fightach a nie kopnięcie w łydkę odskok i przeleżenie walki. Może nowa kategoria wagowa coś zmieni możę psyholog coś pomoże. Jakkolwiek ciężko się nie śmiać patrzać na insta wiadomo to tylko insta na żywo to możę być fajny człowiek. Kto wie.
 
Nie zgodzę się AKOP walczy tylko jest niekonsekwetny w tym co mówi i robi. W sumie co nam do tego to jego życie ale zyskałym duż owięcej jakby miał prawdziwy dystans do siebie.
Swoją drogąciekawa by było jakby Smarzowski zrobił film o MMA w Polsce albo chociaż o WCA.
 
Problem jest jeden, Akop chce zarobić na czymś, czymkolwiek, tylko, że za bardzo nie ma pomysłu co to ma być. Kulturystyka jako punkt wyjścia ogranicza ruchy, zasadniczo mógłby być tylko trenerem personalnym albo coś takiego. Rozumiem, że rynek może być pełny takich trenerów i trzeba szukać innego pomysłu na życie. Niestety mma to nie był najlepszy ruch. Akop nie ma serca do walki, kulturystyka to zajęcie w gruncie rzeczy bezkontaktowe, a każdy nawet najbradziej wyśmiewany bokser w stylu Najmana czy innego buma na telefon jednak swoje na facjatę przyjął i ileś tam wytrzymał. Akop tego nie potrafi, on chce być cool, zarabiać, ale w MMA tylko się z niego śmieją. Nikt go nie traktuje poważnie nawet jako freaka, którzy z definicji nie są traktowani poważnie (choć zarabiają poważne pieniądze). Dodatkowo widać, że krytyka go paraliżuje, on chce być lubiany a ludzie śmieją się z jego ułomności fajterskich. Takiego Najmana krytyka tylko napędza, on już dawno pogodził się z tym, że ludzie zawsze będą go krytykować, więc znalazł sposób aby na tym zarobić. Szostak nigdy nie będzie w stanie pójść tą drogą.
 
Mądrze powiedział Szymon Kołecki, że walka Pudziana z Jurasem wywołałą większe emocje niż wszystkie poprzednie walki gali KSW 61. Można lubić Akopa albo nie lubić ale emocje wywołuje wielkie. Oczami wyobraźni widzę z 5 topowych pojednych w universum polskiego mma/freak mma:
1) Akop vs Najman - PPV po 300zł i to trzeba kupować miesiąc przed w dniu walki 500zł
2) Akop vs Sarara walka o naziwe " Dla Bartry" - na początku medialny konflikt , Akop mówi, że kickboxing to nie MMA i szybko wjedzie w nogi Sararze na co Tomek nagrywa filmiki przed walkąz wszystkim hejterami Akopa ( Bartra, Kołecki a może nawet Jamie Sloan ( czy jak on tam się nazywał).
3) Akop vs Popek - Akop mówi, że słucha trenerów i , że nie lubi trash talku ale widzi jak popek pewnego razu nie daje napiwku w kwiaciarni i rozpętuje się medialne piekło
4) Akop vs Murański senior - Jakoś niewiadomo skąd okazuje się, że mają beef, że Murański wymyśli dlaczego.
5) Akop vs Bestia - geneza beefu kto był lepszym kulturystą bądź prywatnym trenerem
6) The last but not the least Akop vs Majewski - beef z przełości w momencie największej infamii Akop źle wypowiedział sięo DEYNN ( wspomina o tym MAjewski w wydziae na jakimś KSW). a dodatkowo Majewski obraża jednego z psów Akopa na co Akop w rewanżu obranża pieska Majewski. To już nie chodzi o kase tu chodzi o honor mówi majewski przygotowywany w Brazylii przez Andersona SIlvę

Oczywiście to wszystko z przymrużeniem oka ...;)OK?;)
 
Mądrze powiedział Szymon Kołecki, że walka Pudziana z Jurasem wywołałą większe emocje niż wszystkie poprzednie walki gali KSW 61. Można lubić Akopa albo nie lubić ale emocje wywołuje wielkie. Oczami wyobraźni widzę z 5 topowych pojednych w universum polskiego mma/freak mma:
1) Akop vs Najman - PPV po 300zł i to trzeba kupować miesiąc przed w dniu walki 500zł
2) Akop vs Sarara walka o naziwe " Dla Bartry" - na początku medialny konflikt , Akop mówi, że kickboxing to nie MMA i szybko wjedzie w nogi Sararze na co Tomek nagrywa filmiki przed walkąz wszystkim hejterami Akopa ( Bartra, Kołecki a może nawet Jamie Sloan ( czy jak on tam się nazywał).
3) Akop vs Popek - Akop mówi, że słucha trenerów i , że nie lubi trash talku ale widzi jak popek pewnego razu nie daje napiwku w kwiaciarni i rozpętuje się medialne piekło
4) Akop vs Murański senior - Jakoś niewiadomo skąd okazuje się, że mają beef, że Murański wymyśli dlaczego.
5) Akop vs Bestia - geneza beefu kto był lepszym kulturystą bądź prywatnym trenerem
6) The last but not the least Akop vs Majewski - beef z przełości w momencie największej infamii Akop źle wypowiedział sięo DEYNN ( wspomina o tym MAjewski w wydziae na jakimś KSW). a dodatkowo Majewski obraża jednego z psów Akopa na co Akop w rewanżu obranża pieska Majewski. To już nie chodzi o kase tu chodzi o honor mówi majewski przygotowywany w Brazylii przez Andersona SIlvę

Oczywiście to wszystko z przymrużeniem oka ...;)OK?;)
:korwinwhat::korwinstupid:
 
Mordy jako że to temat o kapoku to skorzystam i poproszę kogoś o wrzucenie tego zdjęcia Gdzie jest przerobiony w kleszcza muszę zachować do swojej biblioteczki :roberteyeblinking:
 
Back
Top