Akop Szostak kończy karierę w MMA, zaczyna przygotowania do triathlonu!

O chuj, sąsiadka napisała że te wszystkie herbatki i bukiety to były po spektaklach wyzwisk, bójek i wizytach policji u Szostaków... A tak na codzień to masakra. Patusy... A Papok to przemocowiec.


1000031765.jpg


 
Internetowe udawane figury - rak naszych czasów. Jeśli chodzi o moje dzieci to pełna kontrola i inwigilacja co ogladają w internecie jak długo się da. Mam tą przewagę nad moimi starymi że wychowałem się w tym i nie ma opcji żeby dzieci zrobiły mnie w wała na czymkolwiek co wiąże się z aktywnością w sieci. Wojna rozpoczęta.
 
Internetowe udawane figury - rak naszych czasów. Jeśli chodzi o moje dzieci to pełna kontrola i inwigilacja co ogladają w internecie jak długo się da. Mam tą przewagę nad moimi starymi że wychowałem się w tym i nie ma opcji żeby dzieci zrobiły mnie w wała na czymkolwiek co wiąże się z aktywnością w sieci. Wojna rozpoczęta.
Na szczęście mój szybko ogarnął że wszelkie influ to patusy więc trzyma się od tego z daleka, a jak mu cokolwiek nowego wpadnie to z rodzicami konsultuje najpierw
 
Patrzcie na to inaczej, niedługo będzie nowy sezon. Kapoki na terapii, albo w nowych zajebistych, przeszczęśliwych związkach. To się nie skończy, tacy ludzie sprzedadzą wszystko byle tylko nie musieć pójść do normalnej pracy. Rozstanie też się na pewno dobrze monetyzuje.
 
Patrzcie na to inaczej, niedługo będzie nowy sezon. Kapoki na terapii, albo w nowych zajebistych, przeszczęśliwych związkach. To się nie skończy, tacy ludzie sprzedadzą wszystko byle tylko nie musieć pójść do normalnej pracy. Rozstanie też się na pewno dobrze monetyzuje.
Coś jak ta Kasia Cichopek z mężem (idealne małżeństwo było m.in. jako eksperci w programie "Czar par") gdzie prowadził to niejaki Kurzajewski... :lol: po tej całej medialnej aferze romansowo-rozwodowej, Hakiel dostał chyba nawet pracę w jury TzG... a wcześniej para romansowa Kurzaj-Cichopek prowadziła PnŚ, no ale po wyborach zdjęli ich z anteny... Czyli jeszcze Szostaki mogą na tym dobrze wyjść, bo dla takich celebrytów ważne aby się o nich mówiło...
 
Brudy wypływają, czyli pojebani pato atencjusze monetyzujący swój fejkowy związek w social mediach... nowe nie znałem :waldeklaugh:
Teraz tylko czekać jak w kolejnej edycji TzG wystąpi Sylwia, bo Akop (zwany Kołpakiem) już tam był... chyba najgorszy tancerz z sportowców tam zaproszonych obok Najmana :lol: przy którym Pudzian wyglądał niczym John Travolta...
:gospeldance::travolta::juanlaugh:
 
Teraz tylko czekać jak w kolejnej edycji TzG wystąpi Sylwia, bo Akop (zwany Kołpakiem) już tam był... chyba najgorszy tancerz z sportowców tam zaproszonych obok Najmana :lol: przy którym Pudzian wyglądał niczym John Travolta...
:gospeldance::travolta::juanlaugh:
Taniec z kołpakiem :juanlaugh:trzymcie mnie bo padnę,. przecież on stawów nie ma
 
Ten paszkwil zaczyna się od słów "akop szostak jest jednym z najpopularniejszych ZAWODNIKÓW MMA...". Kim kurła? Jak taką cyrkową małpę bez umiejętności i serca do walki można nazwać zawodnikiem?
To jest właśnie najgorsza rzecz jaką KSW zrobiło dla tego sportu w kraju. Dzięki nim MMA jest traktowane jako przytułek dla emerytów, dziwadeł i internetowych beztalenci a nie prawdziwa poważna i poważana dyscyplina sportowa. Pokazali innym że na takim gównie można zarabiać.
 
Ostatnio tak mi utkwił w pamięci "kapok" że nie mogłem sobie przypomnieć jak on naprawdę ma na imię.
Naprawdę nazywa się... Akop Powodobiedow :benny: ur. na Białorusi, a ja zawsze myślałem że on pochodzi z Armenii...że względu na wygląd...
 
Ten paszkwil zaczyna się od słów "akop szostak jest jednym z najpopularniejszych ZAWODNIKÓW MMA...". Kim kurła? Jak taką cyrkową małpę bez umiejętności i serca do walki można nazwać zawodnikiem?
To jest właśnie najgorsza rzecz jaką KSW zrobiło dla tego sportu w kraju. Dzięki nim MMA jest traktowane jako przytułek dla emerytów, dziwadeł i internetowych beztalenci a nie prawdziwa poważna i poważana dyscyplina sportowa. Pokazali innym że na takim gównie można zarabiać.
No a teraz mamy jeszcze te freak MMA, gdzie rekordy na Tapology mają youtuberzy, tiktokerzy czy patostreamerzy... a niektórzy tacy są mocni żeby ich sprał przeciętnie wysportowany 20-30 latek z ulicy...
:siara:

@Prorok Izajasz twoja panna... i jej początki we freakach
I ta technika zadawania ciosów, chyba lepsza nawet od Rondy...
:juanlaugh:
No Godlewska rekord na Tapology...
ale się spasła 160 cm, 55-75 kg, teraz pewnie więcej, a kiedyś to nawet miała figurę... (dawne profilowe na Tapology) :lol:
Screenshot_2024-04-02-14-23-40-526~2.jpg

"Mike Tyson też był niski ale sądził ładne bomby" no to komentator fajnie porównał Iron Mike do tej "Esmeraldy"
:juanlaugh: :siuu::benny:
 
Last edited:
Back
Top