Aisling Daly: Gadelha uciekła przed kontrolą antydopingową

hlehle

Brutaal
Lightweight
Aisling Daly podczas konferencji "UFC 189: World Tour Press Conference" w Dublinie zasugerowała, że powodem odwołania walki przez Gadelhę mogła być zbliżająca się kontrola antydopingowa.

Obie miałyśmy być przetestowane, ale nie zostałyśmy, ponieważ Gadelha odwołała walkę ... wnioski wyciągnijcie sami.

Rzuciła też fajny tekst, że Gadelha musiała ją pomylić z Conorem, w momencie gdy oskarżyła ją o trashtalk :)

 
Jak ona chciała walczyć 11 kwietnia jak jest zalana jak morświn jakiś. Gadehla by ją ubiła jak kotleta w niedzielne przedpołudnie.
 
Jak ona chciała walczyć 11 kwietnia jak jest zalana jak morświn jakiś. Gadehla by ją ubiła jak kotleta w niedzielne przedpołudnie.
Dokładnie, aż się zdziwiłem co za pieróg tam w środku siedzi. Przecież ona waży w tej chwili spokojnie 65kg...
 
Może z żalu, ze wypadła z karty zaczęła się obżerać czekoladkami.
 
Jak ona chciała walczyć 11 kwietnia jak jest zalana jak morświn jakiś. Gadehla by ją ubiła jak kotleta w niedzielne przedpołudnie.
ona wyglada jakby wchodzila w trzeci trymestr ciazy:smile:
 
Last edited by a moderator:
Święta idą to się w kuchni zgubiła. Troszkę jak Adele wygląda. Chociaż nie można też przesadzać.
 
Ubiegły mnie chopy. Oj Born nieładnie nie wiedzieć w jakiej wadze chodzi Nasza Mistrzyni.

:shy:
 
Aisling to nie nasza mistrzyni :-) Fakt, że coś poje**łem, że była w TUF'ie dla 135lbs, a nie 115lbs. Sypię łeb popiołem. Tak czy inaczej na walkę wagę zrobi. Nie od dziś zawodnicy chadzają dużo ciężsi na codzień niż ważą dzień przed walką. Pozwolenie mają niestety...
 
Aisling to nie nasza mistrzyni :-) Fakt, że coś poje**łem, że była w TUF'ie dla 135lbs, a nie 115lbs. Sypię łeb popiołem. Tak czy inaczej na walkę wagę zrobi. Nie od dziś zawodnicy chadzają dużo ciężsi na codzień niż ważą dzień przed walką. Pozwolenie mają niestety...
Waga Naszej Mistrzyni to o Aśkę chodziło :D
No, ale rzeczywiście Aisling zalana jest perfidnie, mogłaby z Rowdy walczyć.
 
Wiem Mateusz, że o to Cypherowi chodziło przecież :D Jednak nie znać wagi Asii czy tego jakiej dywizji pas dzierży to jednak co innego wg mnie.
 
Dla mnie logiczne, że skoro Aisling miała walczyć z Gadelhą, która jest nemezis Aśki to wszyscy wiedzą w jakiej wadze chodzi (tak, w tej samej co Nasza Mistrzyni)...
 
panowie tematu się trzymajcie, a nie czy Daly jest gruba, kogo to obchodzi
podejrzenia o koksowanie u Gadelhi już były od dłuższego czasu, teraz jest co najmniej podejrzane
 
Logiczne i owszem jak się patrzy na to całościowo, a nie tylko na Aisling i pamiętając, że była w TUF'ie (a TUF był już również dla 135lbs), Ty jesteś bezbłędny i nie strzelasz czasem jakiejś gafy? Wybacz, ja jestem tylko człowiekiem :-) Przyznałem się do błędu, choć niegdyś wielu upierało się, że upieram się zawsze przy swoim.

Trzyha, przecież większość zawodników koksuje ;-) Wyliczyli jej, że wpadnie jak zrobią test, więc lepsza wycofka niż roczna absencja czy odebranie hajsu ;-)
 
podejrzenia o koksowanie u Gadelhi już były od dłuższego czasu, teraz jest co najmniej podejrzane
Podejrzane jest to, że nigdy wcześniej nie była badana (?), a jak już ją mieli sprawdzić to poinformowali ją o tym miesiąc wcześniej?
 
poinformowali ją o tym miesiąc wcześniej?
Typowe. " Za tydzień będzie u nas sanepid" czy inny audyt ;]

Robić te testy dzień w dzień albo chociaż co tydzień w trakcie ostatnich 6 tygodni przed walką i ostatni test po walce. Tyle mi styka jako widzowi :-) Jak to oszukają to już klasa mistrzowska i nie będę podważał ;-D
 
Co do tego ze Ais jest zalana, zobaczcie sobie jej zdjęcia(jeśli się nie boicie). Ona tak po prostu wygląda.
 
Jest odpowiedź Gadelhy :)

Byłam testowana w każdej walce dla Invicty jak i w UFC. Aisling powiedziała to, bo nie jest atletą. Ja jestem lepszym atletą, bardziej zdyscyplinowanym. Trenuję kilka razy dziennie i dbam o swoje ciało. Powiedziała tak, bo ja jestem w formie, a ona jest gruba i ma wielki brzuchol. Ona nie robi wagi, nie jest atletą i gada głupoty.


A na deser fit dziewczyny z Wysp ;)
2aa0mxz.jpg
 
No Aisling jest zalana, ma brzuchol, ale wciąż wygląda na kobietę, choć brzydką :D Claudię od mężczyzny brazylijskiej narodowości odróżniają praktycznie jedynie długie włosy. No i pewnie to czego nie ma w gaciach, ale nie sprawdzałem ;-)
PS: Wydaje mi się, że Aisling za każdym razem robiła wagę w TUF'ie, a to było dopiero wyzwanie będąc w zamknięciu i biorąc pod uwagę, że może ją czekać kilka walk i kilka ważeń.
 
Zawodniczki UFC powinny wyglądac jak te laski obok, tak btw. to kto to są te ładniejsze?
 
Zawodniczki UFC powinny wyglądac jak te laski obok, tak btw. to kto to są te ładniejsze?
Wszystkie to zawodniczki UFC...
Randa Markos od lewej, która zawalczy z Aisling na UFC 186. Druga od lewej to Jojo Calderwood, mająca swój fanklub na Cohones. No i Lisa Ellis blondynka.
@theMat drugi raz już odpowiadam o tym :D Kontuzja pleców w trakcie treningu zapaśniczego. Wypadłą na 20 dni z treningu, więc olała walkę w tym terminie.
 
... zawodniczki UFC: Randa Markos i Lisa Ellis.
My bad, az tak nie znam damskich dywizji UFC. No ale tak własnie powinny wyglądać zawodniczki UFC i fajnie że są takie. Tylko czemu nie mają jeszcze fanklubów?
 
Back
Top