Agata “Fagata” Fąk zadebiutuje w MMA na lutowej gali HIGH League

Kolejny silikonowy glonojad, jakich od chuja na pierwszych lepszych baletach, w każdym większym mieście :fjedzia:

Swoją drogą, jak czytam o tych wszystkich mega-gwiazdach Internetów, które mają myliuny followersów i za filmik jak jedzą precla dostają setki tysięcy like'ów - a ja ni chuja nigdy wcześniej nie słyszałem o takim pajacu lub takiej wywłoce - to czuję się staro. Kiedyś rzuciłem okiem mojemu młodemu przez ramię jak oglądał na YT filmiki jakiegoś słynnego Youtubera (chyba Kruszwila), to myślałem, że jebnę barana w ścianę. Bez picu to społeczeństwo pada na pysk, skoro taki niemota, walący tak tandetne i głupawe wrzuty, zrobił w necie taką furorę:matt:
Niepotrzebnie czujesz się staro. Ja dopiero po maturze jestem a i tak, gdy słyszę o tych wszystkich "gwiazdach" internetu z milionami wyświetleń, to zazwyczaj myślę sobie: Who de Fuk is that chick/guy? A jak wolą się wydurniać w klatce MMA to ich sprawa, ja zostaję przy KSW, UFC i tak dalej
 
Botoksy i inne przeróbki ale im to bokiem wyjdzie za kilka lat :brianvomit:

A ta spasiona raszpla. Jak by się rozebrała to by tak wesoło nie było.
 
Bez urazy panie redaktorze, ale bije pokłon przed opisem kim ta osoba jest. Tak dużo treści z której w ogóle nic nie wynika, ani kim ta pani jest, ani co robi ani co to jest Team X, ani jakie wzbudza kontrowersje. Także #nikogo, ale wiadomo jak działają internety/biznesy, więc nie żywię urazy :beer:
 
Jako worek na sperme może byc ale publicznie to bym sie z tym morświnem wstydził pokazac.
Jeszcze ten morświn musiał by się Tobą zainteresować i poprosić o zgodę na bycie workiem na spermę. Ale to chyba można pominąć, bo wiadomo, żeby się nie Ciebie rzucił jak pojebany.
 
Dzis to widziałem i lambadziara się wygadała że walczy z Lexy. Ogłosili fonka we wtorek chyba a ta w piątek już się wygadała. Mistrzostwo świata


:(

Lexy? Najgorsza nudziara w historii freak MMa ever na konfach choć chyba ciut lepsza od Natsu która miała żywotność trupa.
 
Ale typiara musi mieć za granicą chujowo, po przeczytaniu jej nazwiska i imienia pewnie odrazy można przejść do czynów...
 
Back
Top