ACB-wszystko o organizacji

Aliibaba nie martw się, dzięki twoim typom wygrałem trochę hajsu. Pomogę ci. Jeszcze dziś wieczorem masz lot z Warszawy do Meksyku. Mój współpracownik odbierze cie spod domu o 16:45, nie spoznij się. Między lotem z Warszawy do Meksyku czeka cie przesiadka w Niemczech odbierzesz taką jedną kilogramową paczuszke. Na lotnisku w Meksyku odnajdzie cie mój wuj Samuel, wręczy ci wszystkie dokumenty i zawiezie do twojego nowego miejsca zamieszkania. Bedziesz pracował zaraz naprzeciw domu w małej knajpce z tacosami. Zamieszkasz z moim kuzynem tranwestytą i jego partnerem, ma na imie Honda. Nie martw sie wytlumaczulem im już, że żadne trójkąty nie wchodzą w gre. Jeśli będziesz chciał poznać miasto zagadaj do Lucasa, wyciska świeże soki tuż na rogu.


Trzymaj się! @Aliibaba.
 
Dzisiaj była konferencja przed galami ACB 83 i 86. Jakby ktoś trafił na materiał to poproszę o info.
 
napisz do khasieva to ci odpowie a osobiscie to bym go nie chcial nigdzie widziec niech uprawia ten swoj kickboxing, przynajmniej nie pierdoli tych swoich farmazonow
ale kto wyprzeda hale w Polsce?
na pewno nie Strus i Celinski
 
mozesz miec, ale pozniej nie narzekaj, ze gal w Polsce nie chca juz robic
i tak bym nie poszedl i ty na bank tez lol wole sie elegancko rozsiasc przed tv a nie po jakis halach latac
myslisz ze jak byla gala u mnie w olsztynie to bylem?:lol:
 
konferencja widac pelna profeska
29136493_1664901756922763_3471190975974861367_n.jpg
 
ACB to tez Jiu-Jitsu. W ostatni weekend robili turniej BJJ w Warszawie. Nie wypaliła im impreza gdzieś za granicami i w ciągu miesiąca przeniesli imprezę do naszej stolicy. 200 zawodników (od juniorów) to słaba liczba, tym bardziej ,że do wygrania były dolary.W zależności od kategorii od 200 chyba do 350.Najwięcej oczywiście za OPEN czyli bez podziału na wagę.
Dlaczego napisałem, że słabo frekwencyjnie. Najsłabsze zawody BJJ na naszym podwórku gromadzą powyżej 100 (stu) osób.Do wygrania medal i dyplom.
 
ACB to tez Jiu-Jitsu. W ostatni weekend robili turniej BJJ w Warszawie. Nie wypaliła im impreza gdzieś za granicami i w ciągu miesiąca przeniesli imprezę do naszej stolicy. 200 zawodników (od juniorów) to słaba liczba, tym bardziej ,że do wygrania były dolary.W zależności od kategorii od 200 chyba do 350.Najwięcej oczywiście za OPEN czyli bez podziału na wagę.
Dlaczego napisałem, że słabo frekwencyjnie. Najsłabsze zawody BJJ na naszym podwórku gromadzą powyżej 100 (stu) osób.Do wygrania medal i dyplom.
jak to ACB, nie potrafia sprzedac biletow w Polsce i to sie raczej nie zmieni
zamiast zatrudnic jakis rozpoznawalnych zawodnikow to zatrudniaja takich co sprzedaja po dwa bilety
 
Tutaj działa to inaczej.Opłacasz wpisowe 70 $ i walczysz w turnieju. Wygrywasz-dostajesz np.200 $
Wizualnie wyglądało to naprawdę dobrze
 
Mówił właśnie Lewandowski, że mają z nim jakiś problem. Pewnie chodziło o ACB. Za późno się tym zainteresowali i pewnie już bo nie zatrzymaja.
 
Back
Top