ACB 86

Aliibaba

PRIDE FC
Lightweight
Żółta Kartka
Za dwa tygodnie kozak gala
28827194_1662599483819657_2658547126674643731_o.jpg
 
Balaev 3.8
juz raz rozjebal Raisova 50:42, teraz minely dwa lata, wiadomo Marat ma 45 lat, a Raisov 22, ale to byla taka deklasacja, ze trzeba grac grubo!
zajebista waleczka byla
najlepsza rozpiska w tym roku!
zero bab, zero freaków, zero usady XDDD
 
Last edited:
Balaev 3.8
juz raz rozjebal Raisova 50:42, teraz minely dwa lata, wiadomo Marat ma 45 lat, a Raisov 22, ale to byla taka deklasacja, ze trzeba grac grubo!
zajebista waleczka byla
najlepsza rozpiska w tym roku!
zero bab, zero freaków, zero usady XDDD


Pewniak?
 
Nie sądzicie że Akop Stepanyan po 2.55 to dobry kurs również idealnie do dubelka z Balaev? Toc ten Kazach dwie przegrane z rzędu a zasłynę tylko tym 1 super kopnięcie na Japońcu który jakoś wybitny nie był.

Georgi Karakhanyan po 2.11 też wygląda dobrze no bo Alexey Polpudnikov może i rekord dobry ale nabity na jakiś ogórkach. Aczkolwiek nigdy nie widziałem jego walki więc nie wiem jak to z nim jest jednak obijanie Chińczyków nie przekonuje mnie jakoś.
 
NO i nie wiem czemu, ale w singlu kusi mnie zagranie Dovletdzhan Yagshimuradov kurs to prawie 5.0, mam świadomość że Agnaev to wielki dzik z Kaukazu, ale ten Turkmen ma w sobie to coś co mnie przekonują jak lutnie bombe to może być po zabawie.
 
Ja bym tam przeciw Agnaev'owi nie stawiał, gość ma aurę fedoropodobną z początku kariery rosjanina.
Wilk Geralt do tego prawosławny krzyżowiec, wychowany wokół kaukazkich muslimów.
:beczka:
Ale tego Balaeva puszczę.
 
Ogarnijcie jak Dovletdzhan Yagshimuradov jest promowanych w mediach ACB, oni wiedzą że on może namieszać. Jednak nie przedłużając ja puściłem te cztery typy każdy solo.

Balev 3.50
Yagshimuradov 5.15
Akop Stepanyan 2.30
Georgi Karakhanyan 2.11
 
Back
Top