ACA 150

zielony666

UFC
Light Heavyweight
ACA150 - oglądacie? Jest na strumyku.

Karta bardzo dobra - nie mogę nigdzie znaleźć fightcardu w dobrej kolejności

Debiut w MMA zawodowym młodego khadyrova ze smaczkó

1671818389709.png
 
Nie mam wyników nigdzie live - a jak ruska onuca Dipczykow?

W WCA same dobre wajby - trenowali ziomeczka bułgara-putinowca z uśmiechami na twarzy na rocznicową i mocno patriotyczną galę ACA 150(!) w Moskwie na której był Khadyrov i walczył jego syn. Wszyscy zadowoleni!

Brawo Strus!


1671824304111.png
 
Wygral KO druga runda z tego co pamietam.
Dipczykow to byłoby dobre wzmocnienie KSW tak kiedyś myślałem ale u Khadyrova ma dobrze płacone i chłop nie ma skrupułów się pizgać na rocznicowej gali w Moskwie. Tacy ludzie jak on mają Rosjanom pokazywać, ze to nieprawda, ze Rosja jest pod ostracyzmami bo haha bratni Bułgar u nas walczy. Haratyk w sumie chyba rekordowo długo czekał by ogłosić, że nie jest w ACA - pamiętam jeden z wywiadów po gali ACA dosłownie w momencie gdy zaczęła się wojna z Haratykiem, który mówił, że ooo tu nie ma się co przejmować bo Putin szybko zajmie Ukrainę i będzie spokój.
 
Dipczykow to byłoby dobre wzmocnienie KSW tak kiedyś myślałem ale u Khadyrova ma dobrze płacone i chłop nie ma skrupułów się pizgać na rocznicowej gali w Moskwie. Tacy ludzie jak on mają Rosjanom pokazywać, ze to nieprawda, ze Rosja jest pod ostracyzmami bo haha bratni Bułgar u nas walczy. Haratyk w sumie chyba rekordowo długo czekał by ogłosić, że nie jest w ACA - pamiętam jeden z wywiadów po gali ACA dosłownie w momencie gdy zaczęła się wojna z Haratykiem, który mówił, że ooo tu nie ma się co przejmować bo Putin szybko zajmie Ukrainę i będzie spokój.
wazne ze darmo bylo reszta to tam.. mysle jak tu oktagon skolowac piatkowy :childcry:
 
Back
Top