Absurdy poprawności politycznej.

Moja ma pół roku i niezbyt rozumie co do niej mówię a z odpowiedzią to jeszcze gorzej, bo ona w sumie nie gada. Mam poczekać aż zacznie mówić i sie zgodzi żeby jej pampersa przebrać? :beczka:
Najlepsze jest to że żyjemy w takim świecie że taka jakaś pani ekspert serio mogła to powiedzieć, a 8 lat temu to jako żart nawet by śmieszne nie było.
 
Moja ma pół roku i niezbyt rozumie co do niej mówię a z odpowiedzią to jeszcze gorzej, bo ona w sumie nie gada. Mam poczekać aż zacznie mówić i sie zgodzi żeby jej pampersa przebrać? :beczka:
Najlepsze jest to że żyjemy w takim świecie że taka jakaś pani ekspert serio mogła to powiedzieć, a 8 lat temu to jako żart nawet by śmieszne nie było.
Czyli co, pieluchowo gwałcisz własne dziecko? :o o:
 
CC450DD0-5433-4650-B4CF-BDCBBA0FE8BE.jpeg
 
Chciałem się wybrać do fizjo. Dostałem z polecenia namiar na gościa, którego wielu chwali. No ale kurwa co jest tam najważniejsze?! Oni przed zabiegiem o preferencje pytają czy ki chuj? Ja się tam nie wybieram. Jebać ich propagandę
Screenshot_2022-02-17-12-31-51-390_com.android.chrome.jpg
 
Chciałem się wybrać do fizjo. Dostałem z polecenia namiar na gościa, którego wielu chwali. No ale kurwa co jest tam najważniejsze?! Oni przed zabiegiem o preferencje pytają czy ki chuj? Ja się tam nie wybieram. Jebać ich propagandęView attachment 33471

Co za zbieg okoliczności. Dostałem od nich dzisiaj wiadomość

IMG_20220217_144337.jpg

W zeszłym roku rehabilitowalem u nich skręconą nogę. Co ci dolega?

w marketach do których wpuszczają lpg też nie robisz zakupów? :awesome:
 
Chciałem się wybrać do fizjo. Dostałem z polecenia namiar na gościa, którego wielu chwali. No ale kurwa co jest tam najważniejsze?! Oni przed zabiegiem o preferencje pytają czy ki chuj? Ja się tam nie wybieram. Jebać ich propagandęView attachment 33471
W centrum zdrowia, do którego uczęszczam, nie ma takiej informacji. To dobrze, bo tam każda osoba qwerty dostaje wpierdol zamiast leczenia, ponieważ u nas w Polsce to jest normalne. Tak było nie zmyślam.
 
Back
Top