Absurdy poprawności politycznej.

Yellow people tak naprawdę mają wyjebane na te wszystkie rasowe wojenki i po cichutku, konsekwentnie ugruntowują swoją dominującą pozycję na świecie.
Teoretycznie i praktycznie w Chinach tak, teoretycznie w USA też, ale trochę praktycznie to czarnuchy ich ostatnio napierdalają na potęgę i nikt z tym nic nie robi, bo na czarną małpę nie możesz powiedzieć, że jest rasistą w stosunku do żółtego, to taki trochę rasistowski gambit.
:beczka:
 

W każdej klasie w szkole pewnie się znajdzie dziewczyna która lubi męskie zabawy i trochę zniewieściały chłopak... Zazwyczaj po dojrzewaniu -przynajmniej w moim otoczeniu- te tendencje się zmieniały i regulowały... Jak zaczniesz dawać chemię wcześniej to już raczej takiej szansy nie będzie... Wiem że truizm napisałem, ale oglądałem dokument o krajach wikingów i tam byli wręcz obrażeni że badacz pokazywał im różnicę w preferenchach dzieci(ich dzieci, biorących udział w badaniu) różnych płci.
 
dorzucić tam jakiegoś transa co by miał moc zmieniania płci u wrogów
Tranos :fjedzia:

2v15eq35ndz21.jpg
 
"Równość, wolność, tolerancja. To ludzie, nie ideologia. Czas skończyć z przywilejami hetero. Domagamy się takich samych praw!"

Hahah A mnie to bawi...choć na razie (dlaczego dla mnie to zabawne tylko na razie, to wytłumaczę w ostatnim akapicie).

Wyobraźcie sobie, jakie te lewaki muszą robić szpagaty umysłowe! Przyjeżdża na 2 miejsca LPG. Na trzeci uchodźca i mówi, że jego religa zabrania mu parkowować wśród gejowian.
Jak rozwiązać ten problem?
Albo miejsca zajmuje trzech gejowiam a przyjeżdża czwarty samochód lesbijki. Gdzie parytety, równość i te inne ich wyświetlne hasła? Ja to wiem i Pan Stonoga też wie, ale niemcaszki go jeszcze nie znają :lol:
Stoją 3 auta niemek ( wiadomo już że brzydkie, a jak brzydkie, "nieheteronormatywne". Przyjeżdża nachodźca. Każe zarządcy parkingu usunąć auta niewiernych jałówek...hmmm zagwozdka.

Ok to ostatni akapit. Bawi mnie to tylko na razie, bo po pierwsze, to uchodźca zaparkuje gdzie chce. Jakiś Hans czy Grubber nie będzie mu wyznaczał miejsca, bo cały ten teren jest ich. Dany mu jest od Allaha a od nie Hansa czy Grubbera. Po drugie, bawi mnie to tylko chwilę, bo za chwilę, to na całym parkingu będą tylko trzy miejsca dla rodowitego niemcaszka. Reszta uchodźców. Lewaków nie będzie wcale.
 
Hahah A mnie to bawi...choć na razie (dlaczego dla mnie to zabawne tylko na razie, to wytłumaczę w ostatnim akapicie).

Wyobraźcie sobie, jakie te lewaki muszą robić szpagaty umysłowe! Przyjeżdża na 2 miejsca LPG. Na trzeci uchodźca i mówi, że jego religa zabrania mu parkowować wśród gejowian.
Jak rozwiązać ten problem?
Albo miejsca zajmuje trzech gejowiam a przyjeżdża czwarty samochód lesbijki. Gdzie parytety, równość i te inne ich wyświetlne hasła? Ja to wiem i Pan Stonoga też wie, ale niemcaszki go jeszcze nie znają :lol:
Stoją 3 auta niemek ( wiadomo już że brzydkie, a jak brzydkie, "nieheteronormatywne". Przyjeżdża nachodźca. Każe zarządcy parkingu usunąć auta niewiernych jałówek...hmmm zagwozdka.

Ok to ostatni akapit. Bawi mnie to tylko na razie, bo po pierwsze, to uchodźca zaparkuje gdzie chce. Jakiś Hans czy Grubber nie będzie mu wyznaczał miejsca, bo cały ten teren jest ich. Dany mu jest od Allaha a od nie Hansa czy Grubbera. Po drugie, bawi mnie to tylko chwilę, bo za chwilę, to na całym parkingu będą tylko trzy miejsca dla rodowitego niemcaszka. Reszta uchodźców. Lewaków nie będzie wcale.
A mnie to nie bawi, bo to są ewidentne przywileje, które są absurdalne w kontekście "walki o równe traktowanie". Wyższy poziom absurdu ukazujący szpagaty myslowe lewaków.
 
Mogli żeński oddział rzucic na niego
Nie wiem czy w drgawkach to nie kobieta, chyba ma czarne, długie włosy? A na początku filmu ta niska blondyna nieźle szarżowała, ten z pałą aż powystrzymywał
 
Back
Top