Absurdy poprawności politycznej.

@Miskatonic ja też muszę, bo to nawiązanie do pierdolomento jednego użytkownika, że jestem hejterem kobiet.

Niestety po raz kolejny przez głupotę wyborczą kobiet obrywają ostatni normalni mężczyźni w tych utopijnych państewkach jak niemcy, którzy bronią lewicowe księżniczki przed brutalnym islamskim pomiotem czarnym bądź beżowym.



I wpis kolegi powyżej.

A tu takie zwykłe zdarzenie z francji, codzienność, normalka.



i takie tam też pospolite zdarzonko, jak wspominałem wypierdolić to dziadostwo co do jednego i wiek kompletnie nieistotny, islam to ideologia satanistyczna, nie z byle powodu mistrzowie masońscy ostatniego szczebla składają przysięgę na koran.

Ot kolejne normalne zdarzenie w islamskich niemczech.
 
Last edited:

jazmine-daemon-abc-ps-191002_hpEmbed_7x4_992.jpg




Nie takie wynaturzenia miał Santana na myśli, tworząc swoje dzieła.

:korwinlaugh:
 

Stanął w obronie w stylu lewicowym? To coś jak nasz @Karateka@ - czy ty będziesz bronił też fizycznie? Niby jesteś karateką ale z tak działającym schematami to raczej będziesz bronił się mentalnie, bo fizycznie przecież możesz mu krzywdę zrobić, a tego ci nie wolno... :deniro:

Chyba czas zmienić ksywę z "karateka" na "szpagateka", bo nic poza szpagatami nie pozostało :mamed:
 
Stanął w obronie w stylu lewicowym? To coś jak nasz @Karateka@ - czy ty będziesz bronił też fizycznie? Niby jesteś karateką ale z tak działającym schematami to raczej będziesz bronił się mentalnie, bo fizycznie przecież możesz mu krzywdę zrobić, a tego ci nie wolno... :deniro:

Chyba czas zmienić ksywę z "karateka" na "szpagateka", bo nic poza szpagatami nie pozostało :mamed:

Chyba przez niewyspanie mam trudności ze zrozumieniem Twojego przekazu. Czy nie stanąłbym w obronie swojej kobiety? Myślę, że to się ma w instynkcie, a nie poglądach politycznych (a moje wcale nie są ani lewicowe ani woke, tylko jestem libkiem)
 

Podział co myśli. Jego dementi tylko podkreśla pierwotną wypowiedź. To jak Galileusz który musiał się wyprzeć swoich poglądów, żeby nie spłonąć na stosie.
Niedawno Marcin Gortat napisał coś o laskach Golddiggerkach. Oczywiście pewne kręgi naskoczyły na niego. Nie wdawał się w dyskusję, tylko szybko przeprosił "te co zostały urażone".

Myślę, że tak jak Santana, a wcześniej Galileo Galilei, nie zmienił swoich poglądów. Chroni tylko swoje interesy, a wszyscy i tak wiedzą "że jednak się kręci":roberteyeblinking:
 
Podział co myśli. Jego dementi tylko podkreśla pierwotną wypowiedź. To jak Galileusz który musiał się wyprzeć swoich poglądów, żeby nie spłonąć na stosie.
Niedawno Marcin Gortat napisał coś o laskach Golddiggerkach. Oczywiście pewne kręgi naskoczyły na niego. Nie wdawał się w dyskusję, tylko szybko przeprosił "te co zostały urażone".

Myślę, że tak jak Santana, a wcześniej Galileo Galilei, nie zmienił swoich poglądów. Chroni tylko swoje interesy, a wszyscy i tak wiedzą "że jednak się kręci":roberteyeblinking:
Galileusz spłonąl
 
Galileusz spłonąl
Teraz wiesz dlaczego Santana ładnie przeprosił
Jak wynika z badań przeprowadzonych przez TNS OBOP na zlecenie CMJP II, jedynie 19 proc. Polaków zna prawdę o śmierci Galileusza i wie, że za upowszechnianie teorii kopernikańskiej renesansowy naukowiec resztę życia spędził w areszcie domowym. Błędne przekonanie o tym, że z wyroku Inkwizycji spłonął na stosie deklaruje aż połowa Polaków.
:watchingyou:
 
Last edited:
On już chyba nie musi się płaszczyć
Tematu nie znam głębiej, ale to jest tak jak za gówniaka powiedziałeś do koleżanki z ławki "jesteś głupia", Pani kazała Ci przeprosić, to powiedziałeś "Przepraszam że jesteś głupia" i wszyscy byli zadowoleni :muttley:
 
@Bezimienny @Karateka@
Piekło zamarza - onet podjął temat
 
Krakow nie rozumie:suchykarol:
Kraków kocha broń białą. W zamierzchłych czasach na początku zgody Kolejorza z Cracovią byłem tam na meczu Lech - Hutnik Kraków. Przyszły Pasy i większość miała kosy lub inną broń białą. W Poznaniu to było nie do pomyślenia. Inna sprawa że Cracovia większość chude szczury więc pewnie w ten sposób nadrabiali braki.
 
Back
Top