A ty! jaki klub byś wybrał?

La Merci

Jungle Fight
Light Heavyweight
Jaki klub byście wybrali do trenowania będąc zawodowym fighterem MMA w tylko wyłącznie USA. Ciekawi mnie to.


Ja chyba ostatni dałbym albo dopiero po środku ATT, uważam, zer nie jest to najlepszy wybór. Bardzo dużo osób się tam pcha, nawet patrząc na naszych. Jestem zdania jak wielu zresztą, że mniej oblężonej kluby są lepsze.

Np, Mcgregor, Holloway, Cain-Rockhold-DC i nie uważam, żeby AKA było tak wypchane, Miocic itd. Pisząc mniejsze nie mam na myśli jakiejś budy na miotły.



Ja wybieram Blackzilians lub AKA. Chociaż to też zależy w jakiej wadze zawodnik walczy.
 
Ty! Uszatek nie cwaniacz
To Ty lepiej uważaj.
LMB_20161119_03_333.JPG
 
Byle jaki, bo nie wybiera się klubu, tylko trenerów. Jak nadzoruje cię łebski gościu, to placówka w której trenujesz nie ma znaczenia.
 
Jeśli już gdzieś trenować jak zawodnik, to tylko u tego pana, best strajking kołcz for ever, miszcz prosto z bydzi, Kołcz Zabor

indeks.jpg
 
Alpha male lans z chłopakami na plaży i maniurki. Ale że jestem za wysoki ( dla nich) to
Cesar Gracie Jiu Jitsu + splifjitsu dodatkowo
 
Zróbcie taki temat z polskimi klubami.

Ja to bym wybrał w jakimś ładnym kraju, gdzie jest ciepło sa piękne kobiety i tani alkohol. Może jakieś Hawaje Albo cos
 
Back
Top