8-letni zapaśnik - WOW

KIEDY on się tego wszystkiego nauczył?Wszczepili mu geny Jonesa, Evansa i Palacio...



Ten dzieciak, gdyby miał warunki dorosłęgo to już by wymiatał:)



Mój jeszcze nienarodzony syn kiedyś go dojedzie ;)))
 
Wiecie co? trzeba będzie zrobić za ~10 lat zawody dla dzieci użytkowników tego portalu XD Będzie rozpierdol XD
 
Uważaj malinowsky, bo ktoś podstawi jakiegoś dorosłego będącego na kolanach ze sfałszowaną legitymacją ;) w polskim sporcie, zwłaszcza piłce na szczeblu trampkarsko-juniorskim takie rzeczy były(a może i wciąż są...) norma. Oczywiście nikt na kolanach nie biegał, ale data urodzenia często nie była prawdziwa. Nikt mi nie wmówi, że mając 11 lat i grając z rówieśnikami rywal po prostu szybko dojrzał i stąd wąs pod nosem :D
 
Wiem cos o tym bo działałem w klubie przy juniorach :D dzieciaczki po 12 lat, a niekiedy 17 latkowie grali :D



Aha Born2kill GRATULACJE CHŁOPIE!!!
 
Ale za co ;D? to nie ja miałem wąsa :D tylko rzekomy rówieśnik z drużyny rywali, który był z dwa razy cięższy niż każdy jeden z nas no i jak mówię wąs pod nosem :D
 
Przypomniały mi się zawody szkolne w lekkoatletyce. Wszystko było spoko na poziomie miasta i jeszcze w miare w wojewódzkich zawodach, natomiast (pamiętam jak dziś, a byłem w 5 klasie szkoły podstawowej, czyli w wieku 11 lat) na zawodach międzywojewódzkich, w biegu na 60 metrów tuż obok mnie stał chłop o głowe wyższy, połowe szerszy i miał BRODE. Pochwale się, że na tym dystansie wygrałem ale w biegu na kilometr zdeklasował wszystkich, a rzut piłeczką palantową to już totalna miazga była.
 
To jeszcze lepiej :D Bo o moim "synie" tylko napisałem, że jest nie narodził się, a zartem, że kiedyś dojedzie tego z filmu :D zartem no bo moze ten pozostanie w zapasach, moj bedzie w MMA:D Tak calkiem serio to oby mi nie powiedzial kiedys, ze nie lubi sportu, nie chce nawet sobie tego wyobrazac, jak ja od szachow, przed badmintona i tenis po sporty walki prawie wszystko lubie uprawiac, a jeszcze wiecej ogladac, bo hokej czy skoki odpadaja :D
 
Back
Top