Wyniki HIGH League 6: pashaBiceps vs Dubiel – wyniki gali

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
HIGHLeague6.jpg


18 marca odbyła się gala HIGH League 6 w katowickim Spodku. Podczas tego wydarzenia odbyło się dziewięć pojedynków. Do klatki weszli między innymi Jarosław Jarząbkowski, Denis Załęcki, Paweł Jóźwiak, Marcin Najman, Mateusz Kubiszyn czy Dariusz Kaźmierczuk.

Wyniki gali:

Walka wieczoru:

Marcin Dubiel
pokonał Jarosława "pashęBicepsa" Jarząbkowskiego przez poddanie (gilotyna) w rundzie pierwszej

Karta główna:

Lexy Chaplin
pokonała Paulinę Hornik przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze) w rundzie drugiej
Marcin „El Testosteron” Najman pokonał Pawła "Prezesa FEN" Jóźwiaka jednogłośną decyzją sędziów
Mateusz „Don Diego” Kubiszyn pokonał Dawida „Crazy” Załęckiego jednogłośną decyzją sędziów - K-1 w małych rękawicach
Denis Labryga pokonał Konrada Karwata przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze) w rundzie pierwszej
Paweł „Tybori” Tyburski pokonał Denisa "Bad Boya" Załęckiego przez dyskwalifikację w rundzie pierwszej - boks w małych rękawicach
Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk pokonał Kacpra "Ludwiczka" Bociańskiego jednogłośną decyzją sędziów
Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak pokonał Michała Cichego jednogłośną decyzją sędziów
Roger Salla pokonał Mateusza "Haribo" Gąsiewskiego przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze) w rundzie pierwszej

 
Last edited by a moderator:

Nie będzie transmisji High League ani żadnych innych podobnych pato gal!​

Pytanie o pato gale na czacie = ban!​


No to kombinujcie Panowie.Powtarzam od zawsze tylko łeb.tivi :)
 

Nie będzie transmisji High League ani żadnych innych podobnych pato gal!​

Pytanie o pato gale na czacie = ban!​


No to kombinujcie Panowie.Powtarzam od zawsze tylko łeb.tivi :)
A skąd pewność że tam to gówno będzie?
:jarolaugh:
 
Tylko dla Pashy zerknę, chociaż miło będzie popatrzeć jak ułany Denis obskoczy wypierdol, no i Najman kolejna kompromitacja, tak myślę
 
Panowie oczywiście mam nadzieję że W RAZIE CO to się podzielicie jakimś strumykiem, też bym obejrzał.
Don Diego Tyburskiego Labryge
 
Wazenie-na-zywo-przed-gala-HIGH-League-6-WIDEO (1).jpg

"El Testosteron" (113 kg) a "pashaBiceps" (80 kg) obaj po 182 cm, bo ja tam widzę tylko więcej zarostu u Jarka niż u Marcina.
 
Na weeb.tv nie ma tańszego jakiegoś pakietu niż trzy dychy ?
 

Attachments

  • FBB70C65-D304-4173-A9F7-18CDDCDEC3DA.jpeg
    FBB70C65-D304-4173-A9F7-18CDDCDEC3DA.jpeg
    708 KB · Views: 37

Nie będzie transmisji High League ani żadnych innych podobnych pato gal!​

Pytanie o pato gale na czacie = ban!​


No to kombinujcie Panowie.Powtarzam od zawsze tylko łeb.tivi :)
Wy szukacie na strumyku, a pierwsze galę to ja oglądałem na YouTube albo na fejsie.
Pamiętam stream mający chyba z 60 tys widzów
 
Na weeb.tv nie ma tańszego jakiegoś pakietu niż trzy dychy ?
Chyba juz nie ma.Kiedys były opcje SMS np 1 dzien za 3 zł.
Ja kupuje od razu na kilka miesiecy i wychodzi koło 25zl.I tak sie opłaca bo oprocz PPV masz wszystkie kanały sportowe do tego jakies canal plusy, hbo i itp

EDIT Masz kupno przez Mintmaster 6zl za 3 dni
 
Jak ktoś wie gdzie szukać restrimów to piszcie (nie musi być jakaś bardzo dobra jakość, ważne aby nie cieło dość często i było za free)
 
Back
Top