Jake Paul ujawnia zarobki za przegraną z Tommym Furym

baju

NoLife FC
Cohones
MMARocks
jake.jpg


Jake Paul, popularny YouTuber i bokser, zdradził, że za swoją ostatnią walkę z bratem legendarnego Tysona Fury'ego, Tommym Furym, zarobił 30 milionów dolarów. Przed ich starciem "Gypsy King" zdradził, że jego brat zarobi za te starcie 4 miliony dolarów.

Paul i Fury zmierzyli się ze sobą w Abu Dhabi w zeszły weekend. Ich pojedynek był wielokrotnie zestawiany w przeszłości, ale dopiero teraz doszedł do skutku. Paul poważnie zagroził rywalowi i był bliski nokautu, ale ostatecznie walka zakończyła się wygraną dla "TNT" przez niejednogłośną decyzję sędziowską. Teraz na swoim profilu na Instagramie, "Problem Child" zdradził ile zarobił za pojedynek z Furym. Według YouTubera, jego wypłata wyniosła 30 milionów dolarów.



Dla 26-letniego YouTubera (6-1-0, 4 KO, BOKS) była to pierwsza przegrana w karierze. Wcześniej 26-latek pokonywał między innymi decyzją sędziów byłego mistrza kategorii średniej UFC, Andersona Silvę, dwukrotnie Tyrona Woodleya (najpierw na punkty, później przez nokaut) i Bena Askrena przez nokaut. Paul zapowiada, że chętnie zmierzy się drugi raz z Furym i ten też jest chętny na taki pojedynek. Być może niedługo zobaczymy ich kolejne zestawienie. "TNT" (9-0-0, 4 KO, BOKS) jest wciąż niepokonany w zawodowym boksie. W dotychczasowych występach pokonywał Daniela Bociańskiego i Jordana Granta – byli to jedyni pięściarze z dodatnimi rekordami, których pokonywał. Sześciu pozostałych pięściarzy legitymowało się ujemnymi bilansami.


 
@Don Pedro Dela Vega

Idę zaraz na forum rowerowe. Zajebię im całe podforum o hamulcach fotkami mojego suva za 200k.

Jak ktoś się będzie pultał, że to forum rowerowe, a nie samochodowe to im powiem, że ich dupska bolą i mi zazdroszczą.

Twoja logika i logika wpierdalania tutaj postów o walkach frikowych :D
 
Od początku wiadomo że chodzi o hajs. Zero sportu zero dymów tyle mnie obchodzi ta walka co tego typa że przegrał. No ale jednak ktoś na to płaci ciekawe tylko czy zwykli śmiertelnicy czy banda szejków chciała to obejrzeć i sypnęła drobnymi.
 
I tak trzeba to podzielic minimum na 3 Bo to influenser , Oni zawsze sciemniaja , woza sie autami , ktorych nie maja, nosza ciuchu z wypozyczalni itp.

Jak ci nasi miliarderzy z fake mma co mają na konferencjach sikora za 100k pożyczonego od taty a kilka tygodni później z płaczem proszą o wsparcie bo nie mają za co czynszu zapłacić za 4 koła.

Nieźle zarobił za ten main event.

Potem taki przyjeb jak ziomeq czy żelazna sraka wierzą w to, że z połowy hali i biletów po 70zł każdy ma milionowe pensje. Najman bierze 100k to te pizdeusze mogą mieć max połowę.

 
@Don Pedro Dela Vega

Idę zaraz na forum rowerowe. Zajebię im całe podforum o hamulcach fotkami mojego suva za 200k.

Jak ktoś się będzie pultał, że to forum rowerowe, a nie samochodowe to im powiem, że ich dupska bolą i mi zazdroszczą.

Twoja logika i logika wpierdalania tutaj postów o walkach frikowych :D
A to nie ty pisałeś na forum mma o ostrzykiwaniu się? :jarolaugh:
Btw walki Paula nie sprzedawały się ostatnio dobrze,więc ciekawe ile prawdy w tej kwocie.
 
A to nie ty pisałeś na forum mma o ostrzykiwaniu się? :jarolaugh:
Btw walki Paula nie sprzedawały się ostatnio dobrze,więc ciekawe ile prawdy w tej kwocie.

Tak, ale nie zakładałem o tym oddzielnego tematu w dziale "newsy mma". Mam nadzieję, że dostrzegasz różnicę?
 
Kolega,któremu zwróciłeś uwagę za offtop też nie.Ja do tego piłem.

przecież mój post był właśnie kierowany do kolegi, który założył ten temat. Nie zarzuciłem offtopu tylko zasugerowałem, że temat jest w złym dziale. Offtop to odbieganie od tematu i nie to jest przedmiotem mojego przypierdolenia się.
 
przecież mój post był właśnie kierowany do kolegi, który założył ten temat. Nie zarzuciłem offtopu tylko zasugerowałem, że temat jest w złym dziale. Offtop to odbieganie od tematu i nie to jest przedmiotem mojego przypierdolenia się.
Paweł Ty chyba pijany.Mi chodziło o ten post i Twój elaborat do niego:
Nie zesraj się Paweł, po co ta zazdrość ? :mamedwhat:
 
Nie da się tego zweryfikować, równie dobrze mógł dostać 10% albo 1% tej kwoty. Ogólnie ta cała otoczka wygląda jak typowa pralnia.
Znaleźli wyszczekanego słupa i piorą hurtowo kasę na organizowaniu evetów. Duży szum w social mediach i jakoś to się kręci.
Mają gotowy przepis, teraz można go zestawić z Tysonem, RJJ albo jakimś emerytem MMA z nazwiskiem.
 
Czekam na ilość sprzedanych PPV.
Paul - Woodley II - poniżej 65k PPV
Paul - Silva - max 200k PPV

Per Sports Zion, Jake Paul's fixed fight purse was set at $3.2 million, however he earned 65 per cent of the PPV buys, taking his overall earnings to close to $9 million. These figures also include any sponsorship deals. 9 baniek to nie 30 baniek. I nie wgl Youtubera tylko oficjalnych danych.
 
Niby tyle poważnych obiektywnych stron o MMA gdzie wielcy znawcy analizują i typują walki a na każdej najebane po 10 tematów o freak fightach youtubera w boksie.
 
@Don Pedro Dela Vega @vitas nie wiem dzieciaki o czym wy w ogóle pierdolicie :D, nawet nie chce mi się po raz kolejny was złomowac, więc po prostu przygłupa dona coś tam wrzucę do ignore'a, a tego drugiego zostawię, bo jeszcze nie sięgnął dna w swoich wypowiedziach i dam mu ostatnią szansę.

koniec ot.
 
I co przekazał te 30 baniek Furymu zgodnie z zakladem? :korwinlaugh:
Z tego co się orientuję to zakład miał być o to, że w razie porażki ten siurtuber miał podwoić gaże cygana, czyli pierwotnie miał zarobić 4 bańki,a jak wygra to 8. A gdyby przegrał typ z taboru miał oddać całą swoją wypłatę.
 
Back
Top