Wtargnięcia surowo karane! HIGH League zapowiedziało dożywotnie zawieszenia

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
Wtargniecia-surowo-karane-HIGH-League-zapowiedzialo-dozywotnie-zawieszenia.jpg


Przed oficjalnym ważeniem gali High League 5 w Łodzi, prowadzący dzisiejszy trening i ceremonię ważenia Arkadiusz Pawłowski poinformował o nowych, surowych zasadach które zostały wprowadzone i będą obowiązywać od przyszłych gal oraz wydarzeń medialnych HIGH League.

Organizacja postanowiła zareagować na ostatnie wtargnięcia postronnych osób na scenę które próbowały atakować lub prowokować zawodników walczących na gali High League 5. Jednym z zaatakowanych zawodników był m.in Mateusz Murański który na ostatniej konferencji prasowej został zaskoczony na scenie przez czołowego zawodnika GROMDY, "Huntera".

Zawodnik specjalizujący się w pojedynkach na gołe pięści, wbiegł na scenę chcąc rozwiązać konflikt z "Muranem" spowodowany brakiem przekazania koszulki na aukcję charytatywną którą obiecał dostarczyć mu wcześniej Mateusz Murański:




W celu uniknięcia podobnych sytuacji w przyszłości, organizacja High League postanowiła wydać oświadczenie o którym Arkadiusz Pawłowski poinformował przed ważeniem:

Ostatnimi czasy mieliśmy coraz więcej sytuacji w których ludzie, nie wnikamy jakie były tego podstawy, czy chcieli się po prostu wybić czy ktoś chciał sobie ogarnąć walkę...Były wtargnięcia na scenę, podczas konferencji i programów i takie coś nie będzie tolerowane. Jeśli ktoś w przyszłości zrobi coś takiego, to będzie dożywotnio zbanowany z organizacji High League. To jest informacja oficjalna i potwierdzona, mocny przekaz ale najwyraźniej potrzebny.

Oświadczenia możecie posłuchać poniżej:



 
Last edited by a moderator:
żałosna forma budowania atencji ::clintdis::, wyskakiwanie do kogoś z łapami oczywiscie na wizji w świetle kamer, jakby był taki chojrak jeden z drugim to by poszedł prywatnie załatwić sprawe, ciekawe czemu tego tak nie zrobi (pytanie retoryczne) :siara:

Oczywiscie wiekszosc tego typu "ataków" jest w stylu "Trzymajcie mnie bo go zajeb***", trzymajcie mnie..."

żałosne w *uj
 
Nie no co by nie było to je bac muranow , ale ten hunter jest zalosny , szuka atencji na sile a jak jest taki madry to niech ze swoich pieniedzy da cos na zbiorke charytatywna. a nie sory zapomnilem pewnie i tak nie ma
 
Nie no co by nie było to je bac muranow , ale ten hunter jest zalosny , szuka atencji na sile a jak jest taki madry to niech ze swoich pieniedzy da cos na zbiorke charytatywna. a nie sory zapomnilem pewnie i tak nie ma

Wiesz co, jakimś super fanem takich akcji nie jestem ale widziałem wywiad gdzie w na swój sposób tłumaczył czemu to zrobił:



Mówił, że przekręcił go na akcji charytatywnej na którą obiecał przysłać koszulkę po tym jak Hunter mu ogarnął transport na galę w kryzysowej sytuacji i nie wziął za to kasy.
 
Wiesz co, jakimś super fanem takich akcji nie jestem ale widziałem wywiad gdzie w na swój sposób tłumaczył czemu to zrobił:



Mówił, że przekręcił go na akcji charytatywnej na którą obiecał przysłać koszulkę po tym jak Hunter mu ogarnął transport na galę w kryzysowej sytuacji i nie wziął za to kasy.

W sumie cos w tym jest , ale na pozor wygladalo jak by szukal walki medialnosci , jak widac pozory mylą , wyjasniles :cool:
 
W sumie cos w tym jest , ale na pozor wygladalo jak by szukal walki medialnosci , jak widac pozory mylą , wyjasniles :cool:
Akurat Hunter to jest człowiek któremu daleko do kryształowego, ale z drugiej Muran... jednak o Hunterze wiem tyle - typ potrafił do mniejszej od siebie laski startować z pięściami i chciał ją lać bo mu coś powiedziała.
 
Wiesz co, jakimś super fanem takich akcji nie jestem ale widziałem wywiad gdzie w na swój sposób tłumaczył czemu to zrobił:



Mówił, że przekręcił go na akcji charytatywnej na którą obiecał przysłać koszulkę po tym jak Hunter mu ogarnął transport na galę w kryzysowej sytuacji i nie wziął za to kasy.

Nie no, piekło zamarzło szefie, skoro usprawiedliwiasz tego troglodytę. Chyba jakaś znajomość prywatna...
 
Hahaha prawilne gity w akcji, czyli atakowanie przed kamerami, atakowanie z przyczajki, atakowanie w kilku - a wszystko dla pieniędzy.

Co za czasy, że teraz takie ścierwa jak penis, upośledzony hunter czy inne wynalazki mogą coś nie coś zarobić. Ich miejsce nie powinno być nawet w zakładach karnych tylko w jakiś koloniach karnych, a jak tam by się do ciężkich prac nie nadawali to odpalić. Społeczeństwo nie potrzebuje takich kretynów co cudem się odnaleźli w świecie dzięki bijatykom bo niczego więcej nie potrafią.
 
Po banie dla Nitra mogą się bać, że jeśli coś się stanie na konferencji to pójdzie ban albo cięcie zasięgów dla wszystkich gal freakowych.
Kwestią czasu jest jak ktoś wyskoczy na scenę z kastetem...
 
Ja się spodziewam, że na takim PRIME ktoś nawet z kosą na drugiego ruszy
jak ja zobaczyłem Don Mirosława z tą piłą to JPDL...
Podstawowy błąd w zarabianiu na kontrowersji: nie wyznaczenie jasnej czerwonej linii, której nigdy nie można przekroczyć.
UFC też zarabia na kontrowersji, ale: uderzenie sędziego -wypad
przeciąganie dźwigni -wypad.
Nawet chyba za żart z gwałtu i bójki uliczne też były wypady.
Wśród zawodników UFC pewnie dużo aniołków nie spotkasz ale czerwona linia zdyscyplinowała towarzystwo...

A jeśli zarabia się tylko na kontrowersji to ciągle trzeba podnosić poprzeczkę aby widz się nie nudził... PRIME wyjebało granice w kosmos
 
Last edited:
O co poszło?
O szukanie atencji i próbę zwrócenia na siebie uwagi frikowej organizacji. Tak samo, jak w akcji z artykułu wyżej. A zatem promujmy ciężką patologię - tego nam trzeba, bo świat za mało poj3bany jeszcze jest i potrzebujemy takich bohaterów od Grabowskiego. Szkoda, że ten, co rzuca dzieciom cegłami w głowy, już nie jest promowany. To duża strata dla społeczeństwa.
 
Hahaha prawilne gity w akcji, czyli atakowanie przed kamerami, atakowanie z przyczajki, atakowanie w kilku - a wszystko dla pieniędzy.

Co za czasy, że teraz takie ścierwa jak penis, upośledzony hunter czy inne wynalazki mogą coś nie coś zarobić. Ich miejsce nie powinno być nawet w zakładach karnych tylko w jakiś koloniach karnych, a jak tam by się do ciężkich prac nie nadawali to odpalić. Społeczeństwo nie potrzebuje takich kretynów co cudem się odnaleźli w świecie dzięki bijatykom bo niczego więcej nie potrafią.


Ależ FM właśnie dla takich ludzi został stworzony. Nie dla chudych youtuberów.

To było jasne zawsze, że milionowe wyświetlenia w tym świecie nie będzie robił jakiś ulizany Dubiel czy Błoński. Tylko Gleby ,Huntery,Murańskie, Denisy , Kasje czy Soroki.

FM to niebo dla wyżej wymienionych ludzi, bo tak naprawdę dla nich powstało. Tym bardziej niebo bo zawodowstwo zawsze ich ograniczało jakimiś pasami, skillami, rekordami.

Tutaj jest wolna amerykanka, kto szybciej wskoczy do pociągu ten szybciej zostanie tu nawet milionerem po latach. Obecnie najbliżej konduktora siedzi Maniek Murański i Ferrari i ciągle sięgają ręką do sejfu po zielone, ale masa kowbojów ma ochotę na ich pociąg i miejsca, choć ja wiem dla niektórych to szok, bo strzelali jak kula w płot i pisali jakieś bzdury że FM to będą ciągnąć jakieś youruberki Nitro czy inne Rafonixy :mjsmile::cryme:
 
Bez tych ludzi wyżej co wymieniłem, a żyjąc tylko na chudym YT, to FM umarłby w przeciągu 7 miesięcy maks.

No chyba że serio 20-30 plus odpalali by wywiady Holaków,Zonów lub słodkiej Lexy i ich konfy czy lepszy zespół X 2 czy 3 :cryme: :facepalm:
 
Wiesz co, jakimś super fanem takich akcji nie jestem ale widziałem wywiad gdzie w na swój sposób tłumaczył czemu to zrobił:



Mówił, że przekręcił go na akcji charytatywnej na którą obiecał przysłać koszulkę po tym jak Hunter mu ogarnął transport na galę w kryzysowej sytuacji i nie wziął za to kasy.

Oglądałem, rozumiem, można powiedzieć że po części znam ten klimat no i wiesz, gdyby nie było drugiego dna to mógł wypłacić liścia na korytarzu ;)
 
Po prostu chciałem przedstawić cały wątek sprawy :lol:
Z dogłębnej analizy dostępnych materiałów wynika, że Muranski powiedział, że koszulka wyleciała poczta. Jednak koszulka zaginęła się w akcji, na co są kwity, więc ten miły Pan "tej qrwie chciał wjechać na ryj".

Wiem jedno, nie chciałbym żeby Ruda i Łysy mnie gdziekolwiek podwozili, a tego co koszulki nie wysłał, to bym do żabki na rogu nie podrzucił.

Pozdrowienia do więzienia!
 
Muranscy wypracowali jakos sobie swoja chorą sławę, a teraz atencji przez obijanie Muranskich szukaja sobie inni. Najprostszy sposob to gdzies przy kamerach, publicznie zrobic atak i szukac walki.
 
Muranscy wypracowali jakos sobie swoja chorą sławę,


Nie musieli nic wypracowywać. Więcej dymów jest w klasach 7 Latków. Wystarczyło tylko troszeczkę podymic i są na świeczniku.


Ja przez 5 lat potrafiłem czytać ze Krycha to top 3 zadymiarz Fejmu. To wystarczy za komentarz.


Teraz po latach na szczęście wreszcie ten biznes nabiera kształtu - Denisy, Soroki, Bomby itd
 
Nie musieli nic wypracowywać. Więcej dymów jest w klasach 7 Latków. Wystarczyło tylko troszeczkę podymic i są na świeczniku.


Ja przez 5 lat potrafiłem czytać ze Krycha to top 3 zadymiarz Fejmu. To wystarczy za komentarz.


Teraz po latach na szczęście wreszcie ten biznes nabiera kształtu - Denisy, Soroki, Bomby itd
5 lat a fame to ile ma? :waldeklaugh:
 
I jak teraz będą się promować gangusy z gromdy? :-(

Minuta ciszy u Mariusza Grabowskiego, który obiecał lepszy hajs po wypromowaniu się na gali u niego.
 
Back
Top