Rozpiska Zapowiedź i karta walk gali Prime Show MMA 4: Królestwo

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
Zapowiedz-i-karta-walk-gali-Prime-Show-MMA-4-Krolestwo-2.jpg


Zapowiedź i karta walk gali Prime Show MMA 4: Królestwo która odbędzie się 26 listopada w hali Netto Arena w Szczecinie. Główną atrakcją wydarzenia będzie bokserski pojedynek Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego z raperem Popkiem. Na gali zobaczymy również Normana Parke który powróci do klatki na walkę z synem trenera Mirosława Oknińskiego, Adamem Oknińskim oraz byłą mistrzynię świata w boksie, Ewę Piątkowską która w MMA zadebiutuje pojedynkiem z zawodniczką sportów sylwetkowych, Anną Andrzejewską.

Popularny „Stormin” w ostatnich latach cztery razy walczył dla freakowej organizacji FAME MMA pokonując w boksie Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego, w MMA rapera „Popka” oraz w klatce rzymskiej Piotra Szeligę. Przegrał za to bokserski pojedynek z Borysem Mańkowskim. Podczas ostatniego występu na gali PRIME MMA SHOW 2 w Gdyni pokonał przez decyzję Grzegorza Szulakowskiego. Po tym pojedynku został zwolniony z organizacji FAME MMA za złamanie zasad kontraktu.

Dla Adama Oknińskiego (MMA 4-2) walka z popularnym „Storminem” będzie pierwszą w MMA od 2015 roku kiedy to przegrał pojedynek z Krzysztofem Pietraszkiem przez poddanie na gali Boxing Night 11. W poprzednim roku wygrał dwie walki pokonując kolejno Mirosława Adamówa i Wojciecha Balejko na galach PLMMA.

Zapowiedź gali Prime Show MMA 4: Królestwo



Gala Prime Show MMA 4: Królestwo​

Data: sobota, 26 listopada 2022, 20:00

Miejsce: Netto Arena, Szczecin, Polska

Transmisja gali Prime Show MMA 4: Królestwo​

Transmisja wydarzenia odbędzie się w PPV na stronie primemma.tv w cenie od 34,99 zł

Walka wieczoru

  • Kasjusz Don Kasjo Życiński vs Paweł Popek Mikołajuw

Karta główna:

  • Karolina Zusje Smogulecka vs Esmeralda Godlewska
  • Michał Bagietka Gorzelańczyk vs Łukasz Kamerzysta Wawrzyniak (boks, małe rękawice)
  • Adam Okniński vs Norman Parke
  • Damian Stifler Zduńczyk vs Adam Soroko
  • Anna Andrzejewska vs Ewa Piątkowska
  • Patryk Robalini Śliwa vs Tomek Olejnik
  • Aleksandr Sasha Muzheiko vs Adrian Cios
  • Konrad Skolim Skolimowski vs Emilian Księciunio Bayer
  • Rafał Sportowy Świr Gawron vs Piotr Ochroniarz Kałuski
Pozostałe zapowiedzi gali:







 
Gawron dupawron doczekal sie wreszcie atencji i dostal propozycje walki. Znany z tego, ze byl ochraniarzem Murana, to jest pojebane po całosci
 
Dokładnie to samo - pierwsza myśl. Ale to jest rak te gale... Ani to dobre ani ładne.


Jeszcze 78 tysięcy razy poproszę przy rozpiskach Fame,HLu i Prime o wpisy o raku i g...e, bo zapomnę.

Potem i tak to wszyscy odpalicie. I tak kręcicie tą mega socjologiczną karuzele spi.......od lat kryptoki.

Ja gdy piszę że NBA czy Tenis to g...o to do dziś nie widziałem całego meczu, ale to trzeba mieć zasady.
 
Jeszcze 78 tysięcy razy poproszę przy rozpiskach Fame,HLu i Prime o wpisy o raku i g...e, bo zapomnę.

Potem i tak to wszyscy odpalicie. I tak kręcicie tą mega socjologiczną karuzele spi.......od lat kryptoki.

Ja gdy piszę że NBA czy Tenis to g...o to do dziś nie widziałem całego meczu, ale to trzeba mieć zasady.

Nie będę nawet do moderacji pisał, bo ewidentnie albo ty cwelujesz któremuś z modów albo któryś mod cweluje tobie że jeszcze taki pato-szczoch jak ty tutaj się utrzymuje, odpalimy co najwyżej z lewych streamów i będziemy piętnować hipokryzję śmieci którzy to promują/biorą udział a jednocześnie wycierają sobie mordy wyimaginowanymi zasadami "w imię sportu".

PS:Nie zapomnij mnie dodać do ignorowanych, nie pozdrawiam stara szmato. :kis:
 
Gala będzie oglądana przy beczkowym mocnym z kumplami. Oprócz diskopolowców i walki ulanej z zusje same dobre zestawienia.
 
Kurde to Parke w końcu walczy? Coś się tam pruł, że jak Okniński będzie w dniu walki ważył ponad 100kg, to się nie bije...
 
Back
Top