Na żywo FAME 16: Tromba vs Dubiel – wyniki gali

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
FAME16.jpeg


O godzinie 20:00 rozpoczęła się gala FAME 16, podczas której widzowie zobaczyli dziesięć pojedynków. W najważniejszym z nich Mateusz Trąbka skrzyżował rękawice z Marcinem Dubielem. W klatce pojawili również między innymi Alan Kwieciński, Amadeusz Roślik czy Adrian Polański.

Pierwsze dwie walki były transmitowane za darmo na stronie YouTube. Wideo znajdziecie poniżej:



Wyniki gali:

Walka wieczoru:

Marcin Dubiel
pokonał Mateusza „Trombę” Trąbkę przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze) w rundzie pierwszej

Karta główna:

Robert „Sutonator” Pasut
pokonał Jacka "Murana" Murańskiego przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze) w rundzie drugiej
Patryk „Bandura” Bandurski pokonał Alana „Bravehearta” Kwiecińskiego jednogłośną decyzją sędziów - pojedynek na zasadach boksu w małych rękawicach
Amadeusz „Ferrari” Roślik pokonał Mariusza „Hejtera” Słońskiego przez nokaut (uderzenie w parterze) w rundzie pierwszej
Mateusz „Matt Meknife” Janusz pokonał Krystiana Wilczaka jednogłośną decyzją sędziów
Adrian „Polak” Polański pokonał Patryka „Patrykosa” Domke jednogłośną decyzją sędziów
Filip „Filipek” Marcinek pokonał Dariusza „Daro Lwa” Kaźmierczuka przez techniczny nokaut (przerwanie podczas drugiego liczenia) w rundzie pierwszej - pojedynek na zasadach K-1
Dawid „Dzinold” Rzeźnik pokonał Szymona „Szymoola” Bessera jednogłośną decyzją sędziów
Wiktoria „Wiki” Jaroniewska pokonał Martę „Martirenti” Rentel przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze) w rundzie drugiej
Radosław „Wiejski Koks” Paszko pokonał Natana "Boga Estetyki" Marconia jednogłośną decyzją sędziów

 
Last edited by a moderator:
Jesli ktos chce zostac milionerem to prosze typy od Cesarza Cohones
Marcin Dubiel vs Mateusz „Tromba” Trąbka
Jacek „Muran” Murański vs Robert „Sutonator” Pasut
Patryk „Bandura” Bandurski
vs Alan „Braveheart” Kwieciński
Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Mariusz „Hejter” Słoński
Krystian Wilczak vs Mateusz „Matt Meknife” Janusz
Adrian „Polak” Polański
vs Patryk „Patrykos” Domke
Filip „Filipek” Marcinek vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk - pojedynek na zasadach K-1
Dawid „Dzinold” Rzeźnik vs Szymon „Szymool” Besser
Wiktoria „Wiki” Jaroniewska vs Marta „Martirenti” Rentel
Natan „Bóg Estetyki” Marcoń vs Radosław „Wiejski Koks” Paszko
 
Jesli ktos chce zostac milionerem to prosze typy od Cesarza Cohones
Marcin Dubiel vs Mateusz „Tromba” Trąbka
Jacek „Muran” Murański vs Robert „Sutonator” Pasut
Patryk „Bandura” Bandurski
vs Alan „Braveheart” Kwieciński
Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Mariusz „Hejter” Słoński
Krystian Wilczak vs Mateusz „Matt Meknife” Janusz
Adrian „Polak” Polański
vs Patryk „Patrykos” Domke
Filip „Filipek” Marcinek vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk - pojedynek na zasadach K-1
Dawid „Dzinold” Rzeźnik vs Szymon „Szymool” Besser
Wiktoria „Wiki” Jaroniewska vs Marta „Martirenti” Rentel
Natan „Bóg Estetyki” Marcoń vs Radosław „Wiejski Koks” Paszko

Skąd pewność co do Bandury? Wiadomo że Kwieciński to łajza ale co niby stoi po stronie jego rywala?
 
Skąd pewność co do Bandury? Wiadomo że Kwieciński to łajza ale co niby stoi po stronie jego rywala?
Z początku stawiałem na bravehearta ale przypomniało mi się że ten chłop gdy wchodził do freaków to miał opinię wielkiego zawodowca, mówił że pozabiera wszystkie pasy itd.
A gówno pokazał z takim Tańculą czy młodym Murańskim, Denis się po nim przejechał
Walka powinna być wyrównana ale wydaje mi się że Alan znowu przejebie xD i po walce będzie gadka w 15 wywiadach że "głowa nie zagrała, ale pokazałem serducho:rutekajak:"
 
Z początku stawiałem na bravehearta ale przypomniało mi się że ten chłop gdy wchodził do freaków to miał opinię wielkiego zawodowca, mówił że pozabiera wszystkie pasy itd.
A gówno pokazał z takim Tańculą czy młodym Murańskim, Denis się po nim przejechał
Walka powinna być wyrównana ale wydaje mi się że Alan znowu przejebie xD i po walce będzie gadka w 15 wywiadach że "głowa nie zagrała, ale pokazałem serducho:rutekajak:"

Może tak być, ale Alan za 2.0 to już lepszy ryzyk-fizyk moim zdaniem, a sama walka 50:50.
 
Jesli ktos chce zostac milionerem to prosze typy od Cesarza Cohones
Marcin Dubiel vs Mateusz „Tromba” Trąbka
Jacek „Muran” Murański vs Robert „Sutonator” Pasut
Patryk „Bandura” Bandurski
vs Alan „Braveheart” Kwieciński
Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Mariusz „Hejter” Słoński
Krystian Wilczak vs Mateusz „Matt Meknife” Janusz
Adrian „Polak” Polański
vs Patryk „Patrykos” Domke
Filip „Filipek” Marcinek vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk - pojedynek na zasadach K-1
Dawid „Dzinold” Rzeźnik vs Szymon „Szymool” Besser
Wiktoria „Wiki” Jaroniewska vs Marta „Martirenti” Rentel
Natan „Bóg Estetyki” Marcoń vs Radosław „Wiejski Koks” Paszko
Zadziwiająco dobre kursy, obstawiam tak samo :conorsalute: tylko walkę Bandury z Analikiem sobie darowałem.
 
Krystian Wilczak vs Mateusz „Matt Meknife” Janusz
Od kiedy Krycha nie ma podawanej ksywy? Nie jest już Krychą, Sidem czy jak go tam jeszcze nazywano?

W ogóle fenomen, że gość rzekomo prowadzi się jak pełny profesjonalista, obóz w Tajlandii, obozy z zawodnikami, inne chuje muje, a jest underdogiem z gościem, który widzę, że nie wygrał walki na freakowych galach:tellmemore:
 
Witam wszystkich fanów wszechstylowej walki wręcz ułomnych/karłów i kurwiszczy! Będzie oglądane jako (aż wstyd pisać) przystawka przed UFC i z braku laku na Strymyczku tylko po to by zrobić stratę organizatorom, którym od pierwszego projektu życzę upadłości.

Przede wszystkim interesuje mnie ten kozak - gdy Pudzilla napierdala w blaszanej nieogrzewanej hali jesienią 65-kilowym najtańszym manekinem grapplingowym z Aliexpressu za 600zł (bo ten 2-gi najtańszy 90kg byłby rozrzutnością - pewnie potem Pudzian podpisze i i sprzeda za 50k sztuka :D) - ten fajter wydaje na przygotowania 5 x tyle co pełen camp w ATT z prywatnymi kołczami, odnową, noclegiem i imprezą.


1667669127340.png
 
Dobry wieczór,
Dobry biforek przed UFC. Smacznego.
 
Last edited by a moderator:
Back
Top