Walka Denis Załęcki vs „Don Diego” odwołana! Starcie w ostatniej chwili zdjęte z HIGH League 3

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
DonDiegoZale%CC%A8cki.jpg


Jak przed momentem ogłoszono, że pojedynek pomiędzy Denisem Załęckim a Mateuszem Kubiszynem nie dojdzie do skutku. Starcie na gali HIGH League 3 początkowo zostało przełożone na koniec wydarzenia, jednak teraz zostało całkowicie odwołane.

Po walce Alberto Simao z Marcinem Dubielem w klatce pojawił się Malik Montana, który przekazał krótką wiadomość.

"Starcie Denisa Załęckiego z Don Diego się nie odbędzie ze względów bezpieczeństwa. Pojedynek będzie transmitowany za darmo dla wszystkich na YouTube."
Jak poinformował po chwili jednak Arkadiusz Pawłowski, konferansjer HIGH League, o nowym terminie i miejscu starcia organizacja będzie informować w nadchodzących tygodniach.

 
Last edited by a moderator:
Co za chuje. Wiedzieli że walki nie będzie od samego początku. Jeszcze zapewniali. Dla tej walki kupiłem te ppv. Oddawać moje 30 zł chuje. Co za skurwysyństwo. I jeszcze ta sciema że walka będzie później. Wiadomo że jej nie będzie. Chuj ci w dupe kłamliwy cwelu.
 
Nie ma bata na to ze wykupuje ten syf poraz kolejny! Ogladam 3 godziny jakies kompletne gowno bo nie wiem kiedy (ciagle zmieniaja kolejnosc walk) dojdzie do starcia DD vs DZ.
I co? Typ w nelonowych dresach wyskakuje na koniec zeby poinformowac ze do walki nie dojdzie a ochroche dobierali 15 min temu z przed remizy obok. SYF.
 
Co za chuje. Wiedzieli że walki nie będzie od samego początku. Jeszcze zapewniali. Dla tej walki kupiłem te ppv. Oddawać moje 30 zł chuje. Co za skurwysyństwo. I jeszcze ta sciema że walka będzie później. Wiadomo że jej nie będzie. Chuj ci w dupe kłamliwy cwelu.
I bardzo dobrze. Za kupowanie chłamu i wspieranie debilstwa należy się kara. Bardzo dobrze, że straciłeś 30 zł.
 
Co za chuje. Wiedzieli że walki nie będzie od samego początku. Jeszcze zapewniali. Dla tej walki kupiłem te ppv. Oddawać moje 30 zł chuje. Co za skurwysyństwo. I jeszcze ta sciema że walka będzie później. Wiadomo że jej nie będzie. Chuj ci w dupe kłamliwy cwelu.
Brawo dla ciebie. To tak jak byś kupił gówno w czekoladzie i w trakcie jedzenia denerwował się że smakuje gównem bo jest za mało czekolady. Chłopie zapłaciłeś za gówno i dostałeś gówno więc co się dziwisz? Przestań płakać i wcinaj!
 
ale to jest absurd na f2f denis ostrzega don diego ze w kryminale za bycie strazakiem bylby frajerem a na wolnosci on jako wielki git nie moze wyjsc do walki bo go chca ludzie z innego miasta zmasakrowac xD
Że co kurwa? serio w kryminale za bycie strażakiem zostaje się frajerem? :D jak mnie rozpierdala cała ta hierarchia więzienna i ich kodeks, jebani podludzie
 
Że co kurwa? serio w kryminale za bycie strażakiem zostaje się frajerem? :D jak mnie rozpierdala cała ta hierarchia więzienna i ich kodeks, jebani podludzie
Postaram się wytłumaczyć jak dla debila na czym to polega bo każdy komentuje a nikt nie wie o czym mówi. Każdy kto nie grypsuje jest tzw "nieszkodliwym frajerem" nie jest to frajer aka konfident który kogoś zagonił. Tak się po prostu jest. A co do strażaków to osoby grypsujące nie przynależą do żadnych organizacji typu policja czy straż pożarna to samo tyczy się np skinheadów.
 
Ktoś wie coś więcej o odwołaniu walki? Sytuacja taka jak z Wieczorkiem w debiucie w UFC, czy coś innego jest na rzeczy?
 
Postaram się wytłumaczyć jak dla debila na czym to polega bo każdy komentuje a nikt nie wie o czym mówi. Każdy kto nie grypsuje jest tzw "nieszkodliwym frajerem" nie jest to frajer aka konfident który kogoś zagonił. Tak się po prostu jest. A co do strażaków to osoby grypsujące nie przynależą do żadnych organizacji typu policja czy straż pożarna to samo tyczy się np skinheadów.
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że najwięksi frajerzy to właśnie ci wielcy kryminaliści, nieudacznicy życiowi, których jedynym sposobem na przetrwanie była przemoc, przebiegłość, brak honoru, godności i przyzwoitości. Po prostu ludzki nowotwór żerujący na zdrowej tkance. Dlatego tak bardzo bawi mnie określenie "frajer" w ustach typa, którego wartość jest nie większa niż zachniętego gówna na podeszwie.
 
btw, rozumiem, że jak takiemu wielkiemu charakternemu gitowi zacznie palić się jego szopa w której koczuje wraz z całą rodziną, to nie dzwoni po frajerów strażaków, tylko sam gasi pożar? czy wtedy na chwilę przestaje być gitem i spuszcza w kiblu swoje śmieszne "zasady" ?
 
I bardzo dobrze. Za kupowanie chłamu i wspieranie debilstwa należy się kara. Bardzo dobrze, że straciłeś 30 zł.
jeszcze gOłąb mial w haj definiszyn na strumyku hahaha, trzeba byc niezle pier... by w dobie dzisiejszych czasow strumyka i innych linków kupować coś co ma się za darmo.
 
Ciekawsza kwestia kto zadzwonił po policję aby przyjechali? Czy to był Malik? Jeśli tak to wysoce postawieni emisariusze ulicy powinni go za to rozliczyć a jeśli to ktoś inny to powinien zostać odnaleziony i stracony jak każdy konfident lub e-konfident. Amen.
 
jeszcze gOłąb mial w haj definiszyn na strumyku hahaha, trzeba byc niezle pier... by w dobie dzisiejszych czasow strumyka i innych linków kupować coś co ma się za darmo.
Może gość nie jest biedny i dla niego 30 pln jest mniej warte niż wstawanie z kanapy do zacinającego się streama ?
 
Cieszę się, że nie kupiłem PPV, bo ta walka była najbardziej dla mnie ciekawa.
 
Back
Top