6 najbardziej wpływowych w polskim MMA na ten moment

Ładnie włażenie w dupe przy 6 punkcie : ) . Swoją drogą, to słabo jak na naszego redaktora : ) .



PS. Nawet mi nie opdowiadaj Burak80, bo i tak już tu nie będę wchodził ...
 
O cholera, ale temat! Myśl niezła, ale jak dla mnie wykonanie bardzo po łebkach.



Taki ranking to fajna sprawa, ale sklecenie go i argumentacja wymagają dość dogłębnej wiedzy środowiskowej i znajomości pewnych mechanizmów. Są ludzie, o których się nie słyszy, a mają bardzo dużo do powiedzenia w ważnych kwestiach. Def trafnie rzucił przykłady. Dla tego wpływowości nie można mylić z popularnością. No i nad kilkoma wątkami trzeba się pochylić dogłębniej. Jakbym sklecił swoją 20-tkę (6 to za mało), to bym musiał chyba z miesiąc nad tym posiedzieć. Na szczęście nie mam takiego zamiaru :D
 
wiem. mial byc opis, ale jak pomyslalem o takich pseudo-znawcach jak ramp (nawet nicku nie potrafi sobie zrobic orginalnego, tak ograniczony to wyksztalciuch), to mi sie odechcialo :(
 
Jedynym pseudo znawcą w tym gronie to jesteś Ty to po pierwsze. Po drugie jak już się za coś zabierasz rób to porządnie, takie wypociny to i moja 3 letnia kuzynka by napisała, a nawet nie bo ona by wymieniła 10 najbardziej wypływowych ludzi w Pl mma ;)
 
Ja pierdole xD Czaicie ze dopiero teraz zobaczyłem ten temat? :D







Redaktorze, czy mógłbym poprosić o cotygodniowy skrót wydarzeń na maila? [email protected]



Okazuje się że zbyt wiele przechodzi mojej uwadze...
 
O cholera, ale temat! Myśl niezła, ale jak dla mnie wykonanie bardzo po łebkach.



Taki ranking to fajna sprawa, ale sklecenie go i argumentacja wymagają dość dogłębnej wiedzy środowiskowej i znajomości pewnych mechanizmów.








:-)Dokladnie - przeczytalem tytul, stwierdzilem, ze moze byc ciekawie, niestety okazalo sie zenada - temat fajny, tylko ktos musialby sie za zrobienie takiego rankingu wziac na serio (i najlepiej, zeby mial jakiekolwiek pojecie o polskim MMA)








Jakbym sklecił swoją 20-tkę (6 to za mało), to bym musiał chyba z miesiąc nad tym posiedzieć. Na szczęście nie mam takiego zamiaru :D






Escobar, ja bym poczekal nawet ten miesiac!! Przemysl to :-)
 
Back
Top