Wywiad Lexy Chaplin o MMA: Brakowało mi celu w życiu ale pieniądze też odgrywały dużą rolę

Brakowało mi w życiu celu, a więc za cel obrałam sobie dostać po mordzie za dobrą kasę... Jak dla mnie, brzmi logicznie. Te dzisiejsze dzieciaki ambitnie podchodzą do tematu:frankapprove:
 
Nie rozumiem fenomenu ‚trenerów’ anzora i tego drugiego od pudziana. Ich ‚podopieczni’ nic nie pokazują po treningach z nimi, stójka leży a oni maja chyba najwiecej prywatnych treningów w stolycy. Ktoś mi to może wyjaśnić?
 
Nie rozumiem fenomenu ‚trenerów’ anzora i tego drugiego od pudziana. Ich ‚podopieczni’ nic nie pokazują po treningach z nimi, stójka leży a oni maja chyba najwiecej prywatnych treningów w stolycy. Ktoś mi to może wyjaśnić?

Może dlatego, że są jednym z głównych twarzy trenerskiej klubu WCA , który jest najpopularniejszym klubem w Wawie.

Po drugie freak nie musi robić aż tak wielkiego researchu, bo czy to Anzor czy to inny X to go zbytnio nie rusza.
 
Może dlatego, że są jednym z głównych twarzy trenerskiej klubu WCA , który jest najpopularniejszym klubem w Wawie.

Po drugie freak nie musi robić aż tak wielkiego researchu, bo czy to Anzor czy to inny X to go zbytnio nie rusza.
No dobra, ale dalej nie rozumiem dlaczego trenują ludzi mając takie hujowe wyniki!?
Może są najtańsi i się za bardzo nie wpierdalają a przy okazji klepią po plecach...
 
Każda pokazuje psiochę, to tylko kwestia ceny. Ponawiam więc pytanie:

Ma ktoś zdjęcie jej psiochy? :roberteyeblinking:
 
Tfu na ta szmule

Wyprzedziłeś mnie z tym :płacz:

Ja to nie wiem czy dzieciaki, dla których tego typu maniury są inspiracją to powstały przez anal, czy dzielnie spierdoliłī przez dziurę w kondomie z dużą ilością środka plemnikobójczego... Cała ta Ekipa i 3/4 innych podobnych tworów jebią naiwniaków na hajs, a jak zostanie to udowodnione (np przez Wardęgę), to zamiast się wkurwić na tą stronę, którą przycięła w chuja - szturmują w komentarzach i wiadomościach.

Idiotyzm.
 
Wyprzedziłeś mnie z tym :płacz:

Ja to nie wiem czy dzieciaki, dla których tego typu maniury są inspiracją to powstały przez anal, czy dzielnie spierdoliłī przez dziurę w kondomie z dużą ilością środka plemnikobójczego... Cała ta Ekipa i 3/4 innych podobnych tworów jebią naiwniaków na hajs, a jak zostanie to udowodnione (np przez Wardęgę), to zamiast się wkurwić na tą stronę, którą przycięła w chuja - szturmują w komentarzach i wiadomościach.

Idiotyzm.


Bo to są youtuberzy dla działu maks 11-13 roku życia. Takich się łatwo kosi na hajsy :)
 
Nie rozumiem fenomenu ‚trenerów’ anzora i tego drugiego od pudziana. Ich ‚podopieczni’ nic nie pokazują po treningach z nimi, stójka leży a oni maja chyba najwiecej prywatnych treningów w stolycy. Ktoś mi to może wyjaśnić?
Robiom dodatkowy serwis . Płeć nie ma znaczenia odkąd stała się deklaratywna . Robisz dobrze facetowi bo powiedział ze jest babom. Jest git
 
Back
Top