30 pytań do: Tymoteusz Omen Świątek

Autora wywiadu i jego rozmowce juz pochwalilem, wiec nie bede sie powtarzal. Nasunela mi sie jednak pewna refleksja zwiazana z tym wywiadem. Czesto slyszy sie narzekania, ze polscy zawodnicy nie specjalnie potrafia promowac zarowno siebie jak i swoich walk. To teraz wyobrazmy sobie sytuacje w ktorej Tymek toczy walke podobna do tej z Pighiera po czym udziela rownie ekspresyjnego wywiadu jak ten dla G&P, a wszystko to transmitowane jest w otwartym Polsacie ( wiele wskazuje, ze glowne walki na galach FEN tam wlasnie trafia) . Przeciez Omen z miejsca stanie sie gwiazda, ktora popularnoscia bije na glowe wiekszosc zawodnikow KSW.
 
Może w usa :) w polsce takie coś nie przejdzie chyba że w " naszym " małym środowisku
 
Tymek, sensowny gościu. Sam wiem jakie nie raz rozkiminy idą na budowach,bo zwiedziłem nie jedną. Pozdro Tymek, samych wygranych!
 
Gdyby pracował u mnie w mieście na budowie to co drugi majster-klepka chciał by się z nim " lać " a reszta by mówiła ze jakiś pojebany że nie dosć że cały dzień w robicie to jeszcze na te karate chodzi
 
Dzięki za wwiad z Nieśmiertelnym :-)



W sumie mi chyba bardziej debile przeszkadzają wokół niż geje. Z pierwszymi się nie da dogadać, a z drugimi owszem, bo przynajmniej więcej kobiet dla nas heteryków pozostaje ;-)
 
Tak żartem mówiąc, to zastanawia mnie, jak się Tymek porozumiewa z ludźmi w Anglii. Może tym pobytem podszlifuje trochę swój język angielski. Ogólnie to bardzo ciekawy człowiek, zupełnie wyjątkowy w środowisku, jak ktoś wcześniej napisał, dziwi mnie, że nie znalazł sobie poważnego sponsora, gdy taki Bonus czy Popek znajdują. Tymek to potencjalna żyła złota, jedyne czego mu brakuje to profesjonalizmu, bo walczy sporo i czasami wychodzą jego podstawowe braki. Już dziś jest najlepszy w swojej wadze, teraz niech zdobywa olimpy europy.
 
Tak żartem mówiąc, to zastanawia mnie, jak się Tymek porozumiewa z ludźmi w Anglii. Może tym pobytem podszlifuje trochę swój język angielski.


Jeśli jedziesz tam w celach zarobkowych przy prostych pracach fizycznych i masz do tego jakiś punkt zaczepienia (rodzina, znajomi) to nie musisz znać ani słowa po angielsku. Dosłownie, ani słowa.
 
Należy pamiętać, że Tymek trenujący i walczący w takim systemie jak teraz zdecydowanie nie jest jego najlepszą wersją. Gdyby tylko Tymek znalazł takich sponsorów, którzy by mu zapewnili rozwój i pozwolili nie myśleć o niczym innym tylko o trenowaniu, ten "diament" zostałby oszlifowany. Są w Polsce zawodnicy, którzy mają niezłe zaplecze, a tego nie wykorzystują, inni by się dali "pokroić" za takie warunki.
 
"Jeśli jedziesz tam w celach zarobkowych przy prostych pracach fizycznych i masz do tego jakiś punkt zaczepienia (rodzina, znajomi) to nie musisz znać ani słowa po angielsku. Dosłownie, "ani słowa."



Ponadto angielski przywieziony z Polski, nawet na przyzwoitym poziomie, wcale nie gwarantuje sukcesu w komunikowaniu sie z tubylcami, zwlaszcza na budowie :-)
 
to dziala tak, ze Ty piszesz do niego te pytania, a on odpowiada w mailu? jaka jest 'procedura'?
 
Niezły wywiad Kaczy, w sumie mam pewne podejrzenia dlaczego z Omenem tak dobrze Ci się rozmawia:)
 
Szybko to przeczytałem, co pokazuję że dobry wywiad !



Pozdro Tymek



PS rzuć człowieku robote na budowie i bierz się za MMA tylko, ale pierw znajdz sponsora;)
 
Ile jego części tego cyklu potrzeba, aby ktoś ogłosił kaczkę "królem wywiadów w polskim MMA"?


Chociaż Tymka nie lubię, to wywiad fajny
 
Up,daj spokój. ;-)


W trakcie Irenka juz od 10 dni cos pisze ponoc. Strus tez jest chetny w to wejsc,ale narazie mam przesyt i go obrobie,gdy juz z Silca wygra.
 
@kaczor, znów :-)te helikoptery to ci może życie uratowały ale nie tędy droga:-) jak się człowiek/kaczka za robotę zabierzę to nie ma lipy:-)
 
Strus to dobry pomysł, ja bym prosił jeszcze o kogoś mniej znanego z Dawid Morą może być ciekawy wywiad, podobają mi się wywiady z synem Mirka Oknińskiego (nie pamiętam jak on ma na imię), a z tych sławnych zawodników może Damian Grabowski (mi za każdym razem odpisywał na facebook gdy o coś pytałem)
 
:) to może po wygranej walce z Gluhovem :) odradzam Anzora mnie olewał za każdym razem (pisałem chyba ze 3 razy, prosiłem o wskazówki), później napisałem właśnie do Damiana i odpisał bardzo szybko i aż byłem w szoku że nie czekałem dłużej niż godzina. PS. Zastanawiałem się na kogo zagłosować gdy pojawi się sonda KTO UŻYTKOWNIKIEM ROKU, miałem dylemat B2K lub Kaczka... KACZKA UŻYTKOWNIKIEM ROKU
 
Damian spoko, można z nim pogadać na fb. Potwierdzam powyższe. Super ten wywiad kaczy. Omen to jednak ewenement. Czekam na wywiad z Irenką <3
 
Tak po przeczytaniu tego wczoraj, snilo mi sie, ze Zawada wylecial z walki z Borysem i Tymek tydzien przed gala na roztrenowaniu wzial walke. Wazac lekko ponad 70 kg wygral z Borysem. Sry za brak polskich znakow ale pisze na kompie labolatoryjnym ktory ma cos posrane z ukladem klawy.
 
Tak po przeczytaniu tego wczoraj, snilo mi sie, ze Zawada wylecial z walki z Borysem i Tymek tydzien przed gala na roztrenowaniu wzial walke. Wazac lekko ponad 70 kg wygral z Borysem.


No mnie tez sie czasem sni, jak wygrywam w Lotto.
 
Tymek to ten z tej garstki zawodników, którzy mogą coś osiągnąć za kilka lat w tym sporcie, ale nasz kraj mu na to nie pozwoli i w końcu skończą się jego walki z walką o chleb. taka prawda.
 
Back
Top