30 pytań do: Jan Błachowicz

Anonymous

NoLife FC
30_pytan.jpg


1) Cześć Janek. Cieszę się, że znalazłeś chwilkę, by odpowiedzieć na moje pytania (przy okazji pozdrawiam Dorotę Jurkowską, dzięki której dotarłem do Ciebie szybciej ;-) ). Nie przedłużając zbytnio, kiedy Pani Jurkowska, zostanie oficjalnie Księżną Błachowicz? Czy może nie myślicie o tym na razie?
A czy do tego potrzebny jest papier? Już nią jest :-)


2) Które 3 litery są dla Ciebie cenniejsze: KSW, czy UFC? Jeśli możesz, krótko uzasadnij swój wybór.
Nigdy nie ukrywałem, że moim największym sportowym marzeniem jest posiadanie pasa UFC dlatego te litery są dla mnie najcenniejsze.


3) W czasie zbijania wagi, przed Twoim debiutem na UFC w Szwecji, w sieci pojawiły się przeróbki zdjęcia, gdy siedzisz owinięty białym ręcznikiem obok trenera Kościelskiego. Co byś powiedział autorowi ów fotomontaży, gdybyś stanął z nim twarzą w twarz?
Przybiłbym mu pionę i powiedział • dobra robota! Co tak mało? ;) •


4) Nazywałeś siebie • Księciem Cieszyńskim • . Nie ciągnie Cię jak Wojtka do polityki? A może nie wykluczasz swoich działań na takim gruncie, po zakończeniu kariery zawodowej?
Nie dzióbie się patykiem do gówna bo jeszcze bardziej śmierdzi. Ale rolę Księcia pełnię z dumą ;)


5) Przelał Ci już ktoś % od wygranej u buków, po walce z Latifim? Wielu dzięki Tobie zarobiło, niektórzy sporo.
A znalazła się jedna osoba i przelała sporą sumkę z wygranej, tak jak prosiłem w kilku wywiadach, na psiaki. Z tego miejsca jeszcze raz chciałbym bardzo podziękować Jackowi Dolińskiemu!


6) W jednym z wywiadów, jakiego swego czasu udzieliłeś, stwierdziłeś, że śmiejesz się z polskiej piłki nożnej, gdyż, cytuję: • Śmieję się, bo polska piłka nożna jest słaba. Delikatnie mówiąc. A tak szczerze, to jest na fatalnym poziomie. ( • ) • . Oglądałeś historyczne zwycięstwo Polaków nad Niemcami ostatnio? Czy choć trochę zmieniło się Twoje podejście do, co by nie było, sportu nr 1 w naszym kraju?
Śledziłem. Gratuluję im zwycięstwa. Jeden wygrany mecz po tylu porażkach o niczym konkretnym nie świadczy.


7) Zatrzymajmy się na chwilę przy temacie piłki nożnej • Byłeś już ze • szwagrem • na • Żylecie • ? Kibicom Legii przydałoby się wsparcie osoby, zaznajomionej ze sztukami walki na poziomie tzw. level hard :-)
Nie byłem i nie będę. Nie jestem fanem piłki nożnej.

8) W latach 2005-2008 z większymi i mniejszymi sukcesami łączyłeś boks tajski z grapplingiem, startując w Polsce i Europie. Która płaszczyzna stanowi w takim razie Twój background ? W której czujesz się po prostu mocniejszy dzisiaj?
Preferuje walkę w stójce, ale moją domeną jest wszechstronność.


9) Mamy 25 luty 2007 roku. Twój debiut w zawodowym mma. Nie do końca udany, co? Pamiętasz jeszcze tamtą walkę z Marcinem?
Dawno i nieprawda :-)


10) Dużo masz noży w swej kolekcji? Do któregoś z nich masz jakiś większy sentyment?
Nie liczyłem ich nigdy. Mam kilku faworytów w swojej kolekcji, zależy od humoru, raz maczeta a raz zwykły nóż :-)

11) Bruce Lee, van Damme, Stallone, Schwarzenegger, to moi bohaterowie dzieciństwa. Jeśli miałbyś wskazać jednego, swojego idola • to który z nich nim był i dlaczego? A może był ktoś jeszcze • ?
Każdy z nich jest swego rodzaju legendą, ale jakbym miał wskazać jednego to połączenie wyżej wymienionych by go stanowiło.

12) PS4 już masz w salonie, czy nie stać Cię? :-)
Na razie mam dużo gier na PS3, które czekają na mnie, a PS4 pojawi się w momencie jak Wiedźmin 3 wejdzie na salony.


13) Doping. Temat co jakiś czas wraca jak bumerang. Ostatnio za sprawą Piotra Hallmana. Czy wg Ciebie jest możliwe walczyć na najwyższym poziomie w pierwszej lidze mma (UFC) • na czysto • ? Czy ten co nie bierze, jest od razu na straconej pozycji (no chyba, że nazywa się Błachowicz :-) ) ?
Właśnie odpowiedziałeś sobie sam na to pytanie. Na pewno jest wielu zawodników, którzy nie chcą ściemniać i iść na skróty i dają radę • na czysto • .


14) Taka sytuacja: Trenujesz właśnie na macie u • Ankosiaków • • Słychać pukanie do drzwi • Wchodzi kilku Panów z walizkami • Na bluzach mają napis UFC • Informują Was, że są z komisji antydopingowej i chcą sprawdzić swoją gwiazdę w tej kwestii • Co dzieje się potem:

a) poddajesz się ich testom, bo nie masz nic na sumieniu, <<<<<
b) uciekasz w stylu Wanderleia Silvy (tudzież Wanderleia Bazelaka),
c) Pan Andrzej łamaną angielszczyzną karze im wy • jść ?


15) Andrzej Kościelski. Jeden z najlepszych trenerów mma w Polsce. Mógłbyś za pomocą 5 przymiotników opisać Pana Andrzeja?
- luj
- nieśmiertelny
- rzeźnik
- fanatyk
- profesjonalista


16) Właściciel największego portalu mma w Polsce, MMAROCKS, wspomniał kiedyś, że masz/miałeś u nich założone konto. Przeglądasz ów portal i połączone z nim forum Cohones ostatnio? A może zaskoczysz nas i któregoś dnia naskrobiesz jakiegoś posta z pozdrowieniami, wzorem różnych zagranicznych fighterów, którzy piszą regularnie na forum Underground np.?
Portal przeglądam codziennie, forum rzadko. Co do konta na • Rocksach • . Widząc jak nieudolnie hejtują mnie ludzie postanowiłem sam siebie hejtować, ale po dwóch wpisach dostałem bana ;) na chwilę obecną na tym skończyła się moja przygoda :-)


17) Kim jest hejter wg Ciebie?
Delikatnie mówiąc. Ktoś z problemami natury osobistej.


18) O porażce z Krysztowiakiem już rozmawialiśmy. Zgaduję , że to jednak nie ona bolała Cię najmocniej • ?
Każda porażka boli tak samo. Nie ma lepszych, gorszych.


19) Nie będę ukrywał, że moim ulubionym zawodnikiem jest aktualny mistrz UFC, walczący w Twojej kategorii wagowej • Jon Jones. Chcąc zdobyć pas, prędzej, czy później dojdzie w końcu do Waszej konfrontacji (hipotetycznie zakładam, że wcześniej • Bones • nie straci pasa, a Ty nie zmienisz kategorii wagowej). Jaki byłby Twój game plan i w jaki sposób mógłbyś zdetronizować mistrza z tronu?
Nie wybiegam tak daleko w przód, ale jakby do tej walki doszło to szukałbym luki w jego obronie czy to stójka czy parter.


20) Po wygranym pojedynku w Szwecji wydałeś z siebie okrzyk zwycięzcy. Da się opisać uczucie, jakie w tym momencie Tobie towarzyszyło?
Słowami naprawdę nie da się tego opisać, trzeba to przeżyć :-)

21) Na gali KSW 29 w Krakowie, dojdzie do pojedynku Mamed Chalidow • Tomasz Drwal. Walka ta została określona w • środowisku • , walką stulecia. Kogo typujesz na zwycięzcę tego starcia? Któremu z nich będziesz kibicował? I czy pojawisz się na • płycie • Areny 6 grudnia?
-----------


22) Puśćmy na chwilę wodze wyobraźni • .Siedzisz sobie w swojej willi, popijając piwo marki KSW w towarzystwie Szefa UFC • Dana White • a. Rozmawiacie o warunkach kontraktowych Twojej kolejnej walki w obronie pasa UFC (w towarzystwie Doroty rzecz jasna :-) ) . W pewnej chwili do salonu wchodzi Twoja 7 letnia córka, by zakomunikować Ci (Wam) , że chciałaby trenować mma. Pozwoliłbyś jej na to, czy może jednak wolałbyś, a tym samym próbował ją przekonać, by nie szła tą drogą?
Trenować może, ale nie jestem fanem walk kobiet. Nie byłbym zachwycony gdyby chciała ten sport uprawiać zawodowo.


23) Czeszki, z racji położenia Cieszyna, nie miały daleko do Twojego miasta. Podrywały Cię jakieś, gdy stałeś na bramce za młodu?
I nie tylko Czeszki ;)


24) Najbardziej szalona rzecz, jaką Jan Błachowicz zrobił w swoim życiu to?
Zostawię to dla siebie :-)


25) Planujesz jakiś wyjazd na obóz przygotowawczy poza Polskę w najbliższym czasie? Może znów uraczysz kibiców fajnym vlogiem ze swojego pobytu?
Aktualnie w Ankos Zapasy Poznań znajduję wszystko czego potrzebuje, dlatego też wyjazdy nie są mi obecnie potrzebne, chyba, że trener zadecyduje inaczej.


26) Panuje przekonanie wśród fighterów (i sportowców w ogóle), że wskazana jest wstrzemięźliwość przed walką • if u know what I mean • ;-) Prawda to, Panie Janie? Dzień/tydzień • .. a może miesiąc?
Tydzień.


27) Z perspektywy czasu żałujesz, że nie udało Ci się w końcu zadebiutować w WSOF? Rumble to nieco wyższa półka niż Iliar, co?
Oczywiście, że żałuje, przepadła dobra walka. Ale może jeszcze się spotkamy bo on aktualnie też jest w UFC.


28) Teleskop kurzy się gdzieś w kącie, czy czasem jeszcze podglądasz sąsiadki? :-)
Się kurzy :-) mało czasu, zła pogoda.


29) Legendary Polish Power, Prince of Cieszyn, Rudobrody, Wiedźmin • wybrałeś już oficjalnie swój pseudonim, czy może zostanie po prostu samo Jan Błachowicz w CV-ce?
Na razie jest Jan Błachowicz, pseudonimy się otrzymuje a nie samemu wybiera. Zobaczymy jak to wszystko się potoczy :-) także liczę na moich Fanów!


30) Czego Ci życzyć?
Szczęścia. Na Titanicu wszyscy byli piękni, zdrowi i bogaci, ale szczęścia nie mieli.
 
Jeszcze nie przeczytałem, ale już wielkie pokłony Kaczy. Może Janek czyta cohones i zauważył twoje narzekania :D
 
Pisałeś w Hyde, że Janek odpowiedział Ci tylko na kilka pyta, a potem (pod wpływem emocji i wkurzenia?) napisałeś, że sam naskrobiesz sobie odpowiedzi do swoich pytań. W końcu Jan odpowiedział Ci na wsyzstkie, czy część tych odpowiedzi jest Twoja? :)



Poza tym, jak już psiałem, sam pomysł "30 pytań do" jest fajny.
 
Odpisał na wszystkie. Malo miał czasu (chęci pewnie jeszczemniej ;-) ) , ale nic tam w odpowiedziach nie majstrowałem. Zresztą poprosilem o uwiarygodnienie ów tematu na FP Janka - nie wiem czy wrzuci, ale kto wie :-)
 
"7) Zatrzymajmy się na chwilę przy temacie piłki nożnej • Byłeś już ze • szwagrem • na • Żylecie • ? Kibicom Legii przydałoby się wsparcie osoby, zaznajomionej ze sztukami walki na poziomie tzw. level hard :-)"



No, a Juras ;-)?



Janek też noże kolekcjonuje, dlatego żadne wielkie halo wg mnie, że i Aslan miał jeden :P



"Na Titanicu wszyscy byli piękni, zdrowi i bogaci" no nie wszyscy, różne klasy były w końcu :D Ale tekst dobry ;-)



Dobre z tym hejtem na samego siebie ;-)
 
Wywiad prawdziwy czy wymyślony??? Edit. Ok już widzę kilka postów wyżej że prawdziwy, za długo czytałem, bo jak wchodziłem w temat to jeszcze nie było komentarzy
 
Andrzej Kościelski. Jeden z najlepszych trenerów mma w Polsce. Mógłbyś za pomocą 5 przymiotników opisać Pana Andrzeja?
- luj

To mnie rozbawiło najbardziej :-)
 
"Na Titanicu wszyscy byli piękni, zdrowi i bogaci" no nie wszyscy, różne klasy były w końcu :D Ale tekst dobry ;-)"

Miałem przeczucie że Born przyjdzie i opowie nam wszystkim jak to dokładnie było na Titanicu ;)

Kaczka - mega fajne pytania,miał alternatywa dla "typowych" wywiadów.
 
Wywiad jest jak najbardziej prawdziwy, ale nie bedzie uwiarygodniony na FP Janka, bo raz - rzadko to robią, dwa - trochę chyba podpadłem moim narzekaniem na tzw. "czas realizacji" :-) Musicie uwierzyć na słowo ,choć mam świadomość, że w przypadku mojej osoby - łatwe to nie będzie :-)
 
No Navalha, nie gadaj, że Titanica nie oglądałeś :D Nawet główny bohater grany przez Leo był raczej biedny :D No, ale poza filmem to były jeszcze dokumenty i "raczej" różnorodność klasowa na statku jest faktem :-)
 
Dobrze sie czytało, oby więcej zawodników Ci jednak kaczy odpowiadało na ten mały zestaw pytań.
 
dobra robota @kaczka. niebanalne pytania. może coś w podobnym stylu z Karoliną Kowalkiewicz?
 
Fajne pytania, widac że dużo pracy kaczy włożyłeś - gratulację, szkoda że krókie odpowiedzi, ale ważne że są:)



Proponuje założyć temat o nazwie: "Wybierz pseudonim dla Janka Błachowicza" ?;)
 
Andrzej luj hehe,fajny pomysł kaczka czekam na następne rozmowy :-)
 
21) Na gali KSW 29 w Krakowie, dojdzie do pojedynku Mamed Chalidow • Tomasz Drwal. Walka ta została określona w • środowisku • , walką stulecia. Kogo typujesz na zwycięzcę tego starcia? Któremu z nich będziesz kibicował? I czy pojawisz się na • płycie • Areny 6 grudnia?



-----------


Tomek(spacja)Drwal



Pasuje:-)
 
Dzięki kaczy za wywiad z poczuciem humoru:) Dobrze się to czytało, czekam na kolejnych bohaterów. Good job:-)
 
16) Właściciel największego portalu mma w Polsce, MMAROCKS, wspomniał kiedyś, że masz/miałeś u nich założone konto. Przeglądasz ów portal i połączone z nim forum Cohones ostatnio? A może zaskoczysz nas i któregoś dnia naskrobiesz jakiegoś posta z pozdrowieniami, wzorem różnych zagranicznych fighterów, którzy piszą regularnie na forum Underground np.?
Portal przeglądam codziennie, forum rzadko. Co do konta na • Rocksach • . Widząc jak nieudolnie hejtują mnie ludzie postanowiłem sam siebie hejtować, ale po dwóch wpisach dostałem bana ;) na chwilę obecną na tym skończyła się moja przygoda :-)



hahaha ,rozwaliło mnie
 
Na Titanicu niektórzy mieli dużą masę a nie uchroniło ich to od śmierci:) A wręcz przeciwnie
 
@up bo to kolejny dowód na to, że nikt nie jest nieśmiertelny, nawet grube ryby.



Dobry wywiad Tomaszu.
 
Back
Top