3 pytania otwarte dotyczące kłamstw kelnera w wywiadzie dla wp

kamil.kolkowski

BAMMA
Heavyweight
Panowie 3 sprawy. Jestem świeżo po odsłuchaniu kelnera na wp.

1) Wciąż pierolony jest temat dotyczący Overeema w KSW. Oczywiście już powoli zaczynają się tłumaczenia dlaczego będzie ciężko to zrobić (temat dawno zamknięty). Pytanie brzmi, KIEDY KURWA KSW ZATRUDNIŁO JAKIEŚ GŁOŚNE ZAGRANICZNE NAZWISKO? Mam na myśli zawodnika czynnego. Overeem z kolei to nie jest głośne nazwisko, to nie jest kurwa brazylijski 40 letni odpad z ufc, który ma 1500 followersów tylko SUPERGWIAZDA sportów walki na poziomie globalnym ze stawką za walkę na poziomie kosztu 10 pełnych kart ksw.

2) Czy nie było planowane 4 zagraniczne gale na ten rok? Były. Na ten moment nie wiadomo nawet czy odbędzie się jeszcze jedna oprócz tej dla Polaków przy polsko czeskiej granicy. Nazywanie tej gali jako "podbój czeskiego rynku" to jest kurwa potwarz dla kibiców z dwucyfrowym IQ. Naywajmy rzeczy po imieniu. To była polska gala, dla polaków, przy polsko czeskiej granicy. Czechów na hali to tam nie było 10%.

3) Było pytanie o Martyna Forda. Kelner znowu pierdolnął kłamstwo. Znowu powiedział, że 3 miesiące po podpisaniu Martyna Forda wybuchła pandemia covid. Dlaczego żaden pieprzony redaktorek go nie poprawi i nie powie, że pandemia covid zaczęła się ROK i 3 miesiące po podpisaniu Martyna Forda? Czwarty raz złapałem go na tym KŁAMSTWIE. Nie jest to jedyne kłamstwo na którym go złapałem, ofc, ale to kłamstwo jest do zweryfikowania w 7 sekund.
 
Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś, że większość ich pierdolenia nie ma za dużego związku z rzeczywistością? Tak samo jak Kawulski i jego młode pokolenie wyprzedzające narodowy.
 
Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś, że większość ich pierdolenia nie ma za dużego związku z rzeczywistością? Tak samo jak Kawulski i jego młode pokolenie wyprzedzające narodowy.
Nie, on się przypierdala dla zasady i podkręca ludzi w pewnym kierunku by na zewnątrz wyglądało że to miejsce to zbieranina hejterow co się przypierdalają o wszystko do wszystkich dla zasady.
@GroszMC podzielasz moje zdanie na temat tego osobnika?
 
I tak najlepsze było pierdolenie o Musaevie, że nie jest zawodnikiem KSW, ale ze strony zawodników nie mogą go usunąć bo jest częścią historii KSW, której nie będą zamazywać. Kilka tygodni temu usunęli ponad 40 zawodników, ale Ruska nie dało rady:beczka:
 
Nie, on się przypierdala dla zasady i podkręca ludzi w pewnym kierunku by na zewnątrz wyglądało że to miejsce to zbieranina hejterow co się przypierdalają o wszystko do wszystkich dla zasady.
@GroszMC podzielasz moje zdanie na temat tego osobnika?
Mówisz o tym ‚kolka coś tam’ czy kawulskim?
 
WSIOWY.jpg
 
Nie, on się przypierdala dla zasady i podkręca ludzi w pewnym kierunku by na zewnątrz wyglądało że to miejsce to zbieranina hejterow co się przypierdalają o wszystko do wszystkich dla zasady.
@GroszMC podzielasz moje zdanie na temat tego osobnika?
Chujowa ta teoria. Cohones nie potrzebuje żadnych prowokacji żeby hejtować ksw :joanawhat:
Cohones ma to we krwi. Antykswizm, Cohones, wyssało z mlekiem matki ::really::
 
Kamilu, jako, że jesteś chyba młodym stażem forumowiczem to podrzucę, że kiedyś była taka formuła na Mmarocks, że ten wyśmienity wtedy portal organizował wideokonferencję z udziałem ludzi świata polskiego mma, w tym "włodarzami" KSW. (i to działo się jeszcze na lata przed covidem i zanim wideokonferencje stały się "modne")
Przedstawiciele czytelników łączyli się ze swoich domów, z kamerkami i na tle meblościanek zadawali ciekawe, niewygodne pytania, których ponoć nie zdają redaktorzy branżowych portali. Twoje pytania idealnie wpasowałby się w tę formułę ;)

@defthomas kiedyś to było a teraz to nie ma :P
 
Kamilu, jako, że jesteś chyba młodym stażem forumowiczem to podrzucę, że kiedyś była taka formuła na Mmarocks, że ten wyśmienity wtedy portal organizował wideokonferencję z udziałem ludzi świata polskiego mma, w tym "włodarzami" KSW. (i to działo się jeszcze na lata przed covidem i zanim wideokonferencje stały się "modne")
Przedstawiciele czytelników łączyli się ze swoich domów, z kamerkami i na tle meblościanek zadawali ciekawe, niewygodne pytania, których ponoć nie zdają redaktorzy branżowych portali. Twoje pytania idealnie wpasowałby się w tę formułę ;)

@defthomas kiedyś to było a teraz to nie ma :P
Najlepsza videokonferencja ever!
 
  • Like
Reactions: J.K
1. Jak tak się człowiek przyjrzy to chyba ostatnim naprawdę MOCNYM w skali świata nazwiskiem był Thiago Silva, którego mieli w latach 2018-2019 1-1 i auf wiedersehen...
2. W teorii ta Francja możliwa, ale może im szło o gale poza granicą Warszawy?
3. Martyn Ford w KSW to niedługo będzie mem równy Podolskiemu w Górniku... tylko Poldi po 10 latach gadania, ale tam poszedł.
 
Back
Top