3 Największe Nazwiska W KSW - Highlight

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Siema. Chcę wam zaprezentować mój najnowszy highlight, tak jak w tytule, przedstawiający trzech najlepszych zawodników KSW Team - Mamed, Janka i Cipka. Wydaje mi się, że jest lepiej niż ostatnio. Jest troszkę efektów specjalnych. Wprawdzie do NickTheFace'a mi jeszcze sporo sporo brakuje, ale wydaje mi się, że wygląda to chociaż przyzwoicie. W międzyczasie zrobiłem 10-minutowy highlight KSW na konkurs, ale tu go nie przedstawiałem, prosiłem tylko o lajki he he. No ale nieważne. Poniżej mój highlight, liczę na jakiś komentarz co jest źle, co poprawić itp. Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie.
 
Mi się bardzo podobał, od razu mówie że nie robię HL i się na tym nie znam, ale dam swoją opinie jako częsty widz takich produkcji : )



Długość w sam raz 2-3 minuty moim zdaniem dobrze się prezentuje. Naprawdę nie wiem jakie błędy ale jeżeli zamierzasz robić dalej HL to niedługo powinni zacząć ujawniać fight card, a nawet wiesz już kto będzie w walce wieczoru tylko nie wiadomo z kim. Więc zbieraj materiały :)







PS: Ale ze mnie debil mam na myśli KSW 18 oczywiście...
 
Bardzo fajna produkcja. Jezeli chodzi o uwagi to moglbys troche wiecej czasu poswiecic oprawie (wyjscia ) bo akurat w tym aspekcie KSW prezentuje sie naprawde okazale. Tak czy inaczej brawa.
 
Coś tam kiedyś mi się zdarzyło zrobić podobnego, stąd pozwolę sobie napisać. Generalnie HL całkiem spoko, tylko to na co bym zwrócił uwagę to sciszenie głosu komentatorów. Powinien być on tłem dla muzyki. Tu bardziej słychać komentatorów. Druga rzecz to walki są tu pokazywane tylko z kamery z jakiej jest ta walka pokazywana na żywo. Postaraj się używać także powtórek z innych ujęć (można pod nie wkleić komentarz z głównego przekazu). UFC w swoich zwiastunach często to robi. Najlepiej jakby każde kolejna scena była z innego ujęcia. Muzyka może być :)
 
Przemek, a więc składałem to wszystko w VideoPad Video Editor, prosty program, ale nie obciąża kompa, którego mam delikatnie mówiąc słabego :-) a efekty specjalne to Ulead Video Studio 9 (dokładniej efekty NewBlueFX). Chciałbym całość robić w Vegasie albo właśnie Uleadzie, ale mój komp niestety nie pozwala na korzystanie z takich programów, a te efekty jakoś tam udało mi się załadować, chociaż kosztowało to trochę nerwów :-) i na dodatek po utworzeniu w UVS filmu już z efektami niestety troszkę nie wyszło, bo w niektórych momentach film był ciut ciut spowolniony i musiałem to wklejać ponownie do VideoPada i delikatnie przyspieszyć i wkleić dźwięk z wersji bez efektów, bo z Uleada była fatalna jakość dźwięku. Ale się rozpisałem :-) No ale niestety, dopóki nie będę miał lepszego kompa no to będzie trochę ciężko ale daję radę jak narazie :-)
 
mnie sie bardzo podoba, ale jak juz ktos zauwazyl fajnie by bylo zobaczec niektore akcje z innych ujec
 
rybers, co do tych komentatorów. może to sie wyda śmieszne ale robiłem ten film na jednej sluchawce, bo druga mi sie rozwaliła, a głośniki mam w garażu na siłce he he
 
Autor: napraw słuchawki lub przynieś głośniki z garażu - i będzie gicior. :-)



A tak na poważnie, śledziłem wszystkie Twoje produkcje , jakie wrzucałeś na forum i powiem krótko :jest progres.:-)
 
Eee, zajebisty filmik. Tylko jeden grzech, ktory popelnia wiekszosc HL-owcow. :)
Brak uzytej muzyki na koncu filmiku albo w opisie na YT.

A komentarze mi osobiscie nie przeszkadzaly. Akurat Juras z Janiszem fajnie sie jaraja w newralgicznych momentach i fajnie sie to komponuje wszystko razem.
 
ok ok naprawie odsłuch he he :-) teraz kończe zbierać materiały i szykuje się kolejny HL :-) będzie to jeden zawodnik, ale kto dokładnie, tego się dowiecie już niedługo jak wrzuce go na cohones :-) pzdr.
 
Hl całkiem dobry zdecydownie lepszy od początkowych.



Tak że widać spory progres Gratulacje!



Czekam na kolejny Hl;)
 
malinowsky, chciałbym żeby mnie tak kiedyś określali :-) bardzo sie ciesze ze sie wam podoba :-) część następnego HL już zrobiona :-) będzie jeszcze lepiej, przynajmniej mam taką nadzieję :-)
 
Moje spostrzeżenia - jak na początku filmiku pokazujesz od razu o jakich zawodników chodzi, powinni oni być wówczas (albo w późniejszym momencie filmu) podpisani. Dla nas to jasne, ale pomyśl o ludziach którzy nie znają tak dobrze tego sportu i zawodników, a mogą się nimi zainteresować - powinna się znaleźć taka informacja.



Drugie, co mnie uderzyło, to wspomniane już darcie się komentatorów - komentarz nie może być głośniejszy od muzyki, chyba że w kilku pojedynczych kulminacyjnych momentach.



A tak ogółem to spoko filmik ;)
 
tak jak już mówiłem z odsłuchem miałem problemy i przez to jest to darcie sie komentatorów :-)
 
Mi osobiście darcie nie przeszkadzało. O ile ogólnie nie przepadam za rozentuzjazmowanymi komentatorami to trzeba przyznać, że w HL sprawdza się to lepiej niż komentarz oszczędny i stonowany ;) Ogólnie HL mi się podoba choć według mnie musisz większą uwagę poświęcić na dobór scen i reżyserię. Kilka ujęć wydało mi się niepotrzebnych np. to gdzie widać plecy biegnących zawodników. Dodaj do tego szybszy monaż ujęć z walki i będzie na prawdę super :)
 
Back
Top