„Wielki Bu” wciąż NIEPOKONANY! Patryk Masiak rozbił Dawida Załęckiego w pierwszej rundzie!

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
WielkiBuZalecki.jpg


Patryk Masiak zanotował kolejne zwycięstwo w swojej karierze. Podczas gali CLOUT MMA 4, która 9 marca odbyła się w Łodzi, „Wielki Bu” rozbił w pierwszej rundzie Dawida Załęckiego.

>>> WYNIKI GALI CLOUT MMA 4

Już od pierwszych sekund Patryk Masiak zaczął spychać Dawida Załęckiego do defensywy. „Wielki Bu” zajął środek i klatki i narzucał tempo walki, podczas gdy „Crazy” próbował odpowiadać kontrami. Po minucie walki Masiak trafił mocnym ciosem, po którym Załęcki upadł na matę i po raz pierwszy był liczony. Po powrocie do walki „Wielki Bu” ruszył z potężną serią na przeciwnika. Już po chwili to powtórzył. Załęcki widocznie nie miał ochoty walczyć - w kolejnych sekundach atakował obrotówkami, po których upadał na matę. Na sam koniec Masiak znów złapał rywala jednym z ciosów, po których ten osunął się na matę. Sędzia rozpoczął trzecie liczenie, po którym zakończył pojedynek.

Patryk Masiak po raz drugi pojawił się w klatce CLOUT MMA. W grudniu 2023 roku wygrał przez techniczny nokaut z Denisem Załęckim. Wcześniej „Wielki Bu” wygrywał między innymi z Łukaszem Lupą i Nikolą Milanovicem.

Dawid Załęcki w poprzednim starciu zremisował większościową decyzją sędziów z Tomaszem Sararą. Wcześniej „Crazy” przegrywał z Denisem Labrygą i Mateuszem Kubiszynem, wygrywał natomiast z Vaso Bakocevicem i Alanem Kwiecińskim.

 
Czas żeby Buła zawalczył z kimś poważniejszym, co nie będzie się przewracał od podmuchu nacierającego czołgu. W świecie dzisiejszych freaków widzę trzy nazwiska: Omielańczuk, Labryga, Kubiszyn.
 
Back
Top