„Popek” po przegranej w 27 sekund zrobił sobie nowy tatuaż na głowie przedstawiający wielki napis

Lata 90.- tatuaż kojarzy się z kryminałem
Potem moment normalności - tatuaż to normalna ozdoba
2023 - połowa patusów z dziarami na szyji i twarzy, pseudocelebryci i Popek... - jest gorzej niż było w latach 90. :D
Bo ta moda to chyba przyszła z USA... od młodych amerykańskich raperów aby robić sobie tatuaże na twarzy, podchwycili ją nasi i poszło już z górki niestety :confused: :facepalm:
Screenshot_2023-12-04-17-25-52-356~2.jpg

Screenshot_2023-12-04-17-26-09-074~2.jpg

Screenshot_2023-12-04-17-28-08-338~2.jpg

Screenshot_2023-12-04-17-27-18-290~2.jpg

Screenshot_2023-12-04-17-27-44-788~2.jpg

Chylińska (47 lat) też musiała sobie takie sprawić... :confused:
Screenshot_2023-12-04-17-40-08-535~2.jpg

Screenshot_2023-12-04-17-36-16-407~2.jpg

:benny::siara:
 
Last edited:
Szanowna redakcjo MMA Rocks. Ja wiem, że do osiągania zysków potrzebne są wejścia, kliknięcia, dzięki którym reklamodawcy wam płacą, ale chciałbym zadać jedno pytanie:
Dlaczego będąc szanowaną redakcją portalu sportach walki umieszczacie na swoich łamach takie artykuły? Jakby nie patrzeć są one na takim poziomie jak niektóre portale nazwijmy je szumnie o sportach walki dla których newsem jest co powiedział jakiś jutuber na live, bo kiedyś wystąpił on w klatce. Wiem, że jako partner medialny GROMDA musicie tworzyć treści związane z ich galami, ale może czasem warto się pohamować i nie publikować takich treści? Co to ma bowiem wspólnego ze sportem? Ano to, że walczył na ostatniej gali GROMDA. Czy jednak jest to powód by promować ludzki upadek jaki prezentuje sobą Paweł Mikołajuw? Czy warto dla kilkudziesięciu clicków więcej wrzucać coś co jest skrajną patologią? Czy wreszcie sądzicie, że promowane przez tego człowieka wartości są takie by na głównej stronie portalu MMA Rocks ten news wyświetlał się obok info o treningu Magdy Czaban z byłym podwójnym mistrzem UFC chociażby?
Mma to patologia

Jp 40%


 
Ale on musi pochodzić z patologii strasznej albo mieć wyjebane na rodzinę. Mnie świętej pamięci dziadek by do domu nie wpuścił z takim ryjem, a babcia na wigilii zamiast podzielić się opłatkiem zajebała patelnią.
 
Wyjebane co kto sobie robi z ryjem
Chce niech się dziara
że jeszcze to takie kontrowersyjne
 
Ale on musi pochodzić z patologii strasznej albo mieć wyjebane na rodzinę. Mnie świętej pamięci dziadek by do domu nie wpuścił z takim ryjem, a babcia na wigilii zamiast podzielić się opłatkiem zajebała patelnią.
Chłop jest z Legnicy - jednego z najbardziej patusiarskich miast w Polsce. Byłem w tym mieście raz i powiem tyle: kurwa Zgierz i Sosnowiec to są metropolie i nowoczesne miasta
 

„Popek” w 27 sekund zrobił sobie nowy tatuaż na głowie przedstawiający wielki napis​


Tak to właśnie przeczytałem, w sumie tak wygląda :awesome:
 
Gruby lot jeśli naprawdę tak poszedł:beczka:


By być niewidzialny to wystarczyło zjechać z masy tak do max 80-90 kg... i nie robić sobie dziar na twarzy i głowie i skaryfikacji, bo teraz z tą niewidzialnością będzie trudno nawet w dużym tłumie...
:benny::boss:
 
Na 99% to jest tylko projekt nałożony na jego ryj, a nie gotowy tatuaż. Studio by się flexowało na instagramie na pewno po zrobieniu tego, a nie wstawili żadnego posta, plus to jasne pole na jego lewym policzku wygląda mocno nienaturalnie.
Co nie zmienia faktu, że debil :beczka:
 
Back
Top