„Do zobaczenia niedługo!” Jake Paul marzy o walce z Saulem „Canelo” Alvarezem

baju

NoLife FC
Cohones
MMARocks
canelo.jpg


Jake Paul, jedna z największych obecnie gwiazd boksu, wierzy, że w przyszłości zmierzy się z Saulem Canelo Alvarezem. YouTuber marzy o walce z legendarnym bokserem, który w przeszłości wspominał, że będzie gotowy na takie pojedynku, ale po zakończeniu zawodowej kariery.

Paul to YouTuber, który w styczniu 2020 roku zadebiutował w ringu bokserskim. Od tamtej pory bił się 8 razy, a jego bilans to 7-1. Jedyną przegraną w karierze zadał mu Tommy Fury,. W przeszłości, Paul wygrywał z m.in. Nate'em Diazem, Andersonem Silvą czy Benem Askrenem. 26-latek wierzy, że w przyszłości doprowadzi do swojego pojedynku z niekwestionowaną legendą ringu, jednym z najlepszych bokserów w historii, Saulem Canelo Alvarezem, o czym dał znać w swoich mediach społecznościowych.

Logan [Paul] bił się z Floydem i kiedyś, ja zawalczę z Canelo i pokażę wszystkim, czemu jestem częścią największej historii w sporcie. Do zobaczenia niedługo, Saul. Manifestowanie jest prawdziwe.




26-letni Paul (7-1 BOKS) w przeszłości wspominał także o potencjalnym pojedynku z Conorem McGregorem. W ostatniej walce pokonał przez decyzję sędziowską byłego rywala Irlandczyka, Nate'a Diaza. Nie wiadomo z kim w następnej walce zmierzy się YouTuber. 4 z 7 wygranych w karierze bokserskiej zdobywał przez KO/TKO. Jego brat, Logan Paul, w następnym pojedynku zmierzy się z Dillonem Danisem, 14 października w Manchesterze.

 
A ja marzę o walce w formule zapasów i BJJ łóżkowego z Casey O'Neill.
Podobnie jak Jake Paul na walkę z Canelo mam na to 50% szans.
Ja chcę, ona nie.
 
dżejka paula to znam jest dobry (wygrywał z Nate'em Diazem, Andersonem Silvą czy bogiem zapasów Benem Askrenem) a ten drugi typ? pierwsze słysze , jakiś nołnejm :korwinlaugh:
 
Zasadniczo to Canelo to weźmie tak jak Fury. Ot sparing na którym zarobi. Canelo go wyjebie z butów, rękawiczek, spodenek i godności.
 
Co to za Boichi? Dobre to?
bardzo dobre, tylko BOICHI to jest autor, a komiks nazywa sie SUN-KEN ROCK.... jesli ktos lubi lekki humor z odrobiną gangsterki i cycki , swietna kreska, jak bedziesz chciał to ci załatwie skany PL
 
Last edited:
"Logan [Paul] bił się z Floydem i kiedyś, ja zawalczę z Canelo i pokażę wszystkim, czemu jestem częścią największej historii w sporcie"
:benny: :roberteyeblinking: :juanlaugh:
Logan to miał pokazówkę z Floydem (bez decyzji i sędziów), past prime 44-letnim, 17 cm niższym:confused: i 16 kg lżejszym:confused:, a i tak 4 kg więcej niż gdy walczył zawodowo.
Jake pora zawalczyć najpierw z prawdziwym pięściarzem (100-200 BoxRec) bo jak na razie tylko to był Tommy (celebryta/bokser) i porażka.
A następna walka z youtuberem KSI (1-1 boks) (16.12) ostatnio walka z Tommy, a Canelo (60-2-2) to Top 10 P4P. :boss:
 
Back
Top