„Boxdel” wykluczony z działalności FAME po filmie Sylwestra Wardęgi. Jest oświadczenie organizacji

Ten Wardęga to swoją drogą śliski typ. Pamiętam te jego debilne pranki, między innymi zatrzymywanie tramwajów. Mam wrażenie, że koleś podłączy się pod wszystko aby się klikało i uwielbia takie bohaterskie role, ale ogólnie to by sprzedał własną matkę. To całe towarzystwo jest nacechowane mocnym psychopatyzmem, przerostem ego i narcyzmem
Dla mnie mogą ich wszystich zamknąć albo zlikwidować... :kis: przerzucają sie teraz a wszyscy odpierdalają i nic sensownego nie wnoszą - sami są debilami i dzieciakom piorą mózgi swoim zjebaniem...Brak autorytetów w dzisiejszych czasach to plaga...
 
Ten Wardęga to swoją drogą śliski typ. Pamiętam te jego debilne pranki, między innymi zatrzymywanie tramwajów. Mam wrażenie, że koleś podłączy się pod wszystko aby się klikało i uwielbia takie bohaterskie role, ale ogólnie to by sprzedał własną matkę. To całe towarzystwo jest nacechowane mocnym psychopatyzmem, przerostem ego i narcyzmem


Mam podobnie z tym, że u mnie krytyka spada na każdego kto uczestniczy w zarabianiu kasy na takiej patologii jak fame mma. Z tym że nie uważam tego za straszne zło, mam wielu znajomych którzy to oglądają, i ich cenie, a uważam że uczestnik tego show jest moralnie na podobnym poziomie co oglądający, finansujący to.

Ale nie zdziwionym się jakby Wardęga był stosunkowo normalny - może nawet nie brał udziału w jakimś rychaniu dziwek i wciąganiu z nich koksu, a jeśli, to możliwe że to jedne z jego największych grzechów. Czy to prawda- dowiemy się wkrótce. Bo ma tylu wrogów że kto coś ma- to wypuści to na niego.


Edit:

Po krótkim przemyśleniu: sam fakt otaczania się patusami jest karygodny.
To tak jakbym bujał się z kibolami, dresami, Marcinosami. Też by mieli mnie prawo krytykować.
 
Mam podobnie z tym, że u mnie krytyka spada na każdego kto uczestniczy w zarabianiu kasy na takiej patologii jak fame mma. Z tym że nie uważam tego za straszne zło, mam wielu znajomych którzy to oglądają, i ich cenie, a uważam że uczestnik tego show jest moralnie na podobnym poziomie co oglądający, finansujący to.

Ale nie zdziwionym się jakby Wardęga był stosunkowo normalny - może nawet nie brał udziału w jakimś rychaniu dziwek i wciąganiu z nich koksu, a jeśli, to możliwe że to jedne z jego największych grzechów. Czy to prawda- dowiemy się wkrótce. Bo ma tylu wrogów że kto coś ma- to wypuści to na niego.


Edit:

Po krótkim przemyśleniu: sam fakt otaczania się patusami jest karygodny.
To tak jakbym bujał się z kibolami, dresami, Marcinosami. Też by mieli mnie prawo krytykować.
Ja myślę, że on jest raczej ostrzejszym ołówkiem w piórniku, ale jak się pływa w bagnie to zawsze można się ubrudzić.

A nie boi się że mu łeb ukręcą?
To jest gruby gracz od lat, na ryzyku robił karierę
 
Proponowal przejechac swoim zmarszczuchem po jej suchej klacie... na serio nie widzisz w tym nic złego?
Oczywiście, że widzę.
Opcja 1 - najbardziej zła:
Chłop ją zna i wie, że jej wygląd fizyczny jest bliżej dziecka niż dorosłej i to go pociąga, zatem tutaj możnaby poprosic franciszka Nugonnu o użycie swojej sprężystej kangi
Opcja 2 tez zła:
Wie, że ów koleżanka jest atrakcyjna na równi z dorosłą laską i do niej zarywa mimo, że nie ma 15 lat. Prawnie sie wjebuje, moralnie to zależy.
Opcja 3 zła w niskim stopniu:
jest to rzeczywiście chamska buracka odzywka jak to boxdil przedstawiał i o dziwo na kanale prawnika(nie wiem kto to ale popularny, od 18 minuty) okazuje się, że brak podstaw do postawienia zarzutu
Zaskoczyło mnie to szczerze, bo obstawiałem że boxdil dostanie najniższy wymiar kary ale bedzie ukarany.
 
Sęk w tym ,że na Bombla jest więcej rzeczy ponoć jakiś profil facebookowy miał kiedyś i dokopali się do niego ,także ten tego bombek nie taki święty
 
IMG_20231009_113342.jpg
 
Sęk w tym ,że na Bombla jest więcej rzeczy ponoć jakiś profil facebookowy miał kiedyś i dokopali się do niego ,także ten tego bombek nie taki święty
Oni wszyscy kiedy poczuli smak grubej kasy to chcieli komuś zaimponować i mieć nad kimś przewagę … tudzież poruszać napletkiem
A ze to byli mlodzi spermiarze to jedynie 14 letnim dziewczynkom z biednych domów z cyckami wielkości mandarynki mogli zaimponować
 
Last edited:
Back
Top