Życzenia Świąteczne oraz Noworoczne

Wynton

Maximum FC
Featherweight
Drodzy użytkowcy cohones, fani sportów walki, droga redakcjo MMA Rocks. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowgo roku życzę wam spokoju, radości i sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. W nowym roku 2016 samych zwycięskich walk naszych zawodników w światowych klatkach i ringach. Więcej gal KSW, Gali UFC w Polsce, kolejnego pasa UFC w kraju Piastów, i wszystkiego o czym marzycie. Dzięki za wspólne przeżywanie emocji MMA w 2015. WESOŁYCH ŚWIĄT. :):friends:
 

O kurwa mać, @kaczka41 dopiero dokończyłem ten odcinek dzisiaj i widzę jak wiele straciłem. Dzięki za życzenia, zajebiste :)!! Najlepsze dla halibuta hehe. Pozdrów. Egziego i również wszystkiego najlepszego dla Ciebie i rodziny, hey!
 
Tylko cycki dziewczynom rosną, chyba były cały rok grzeczne:awesome:
Dopisuje się do życzeń.
 
314127621387872486.jpg

Końskiego zdrowia, końskich prezentów dla całego cohones.
Wesołych świąt!
 
Pan Taran chciał coś przekazać:

"Jak wiecie mam bana na Cohones- blokadę konta za jad jaki wylewam na KSW, ale to na tą chwilę zostawmy za sobą. Mimo to życzę WAM- Cohonesowiczom wszystkiego najlepszego w 2016 roku. Dużo emocji podczas gal sportów walki. Wysokich wygranych bukmacherskich i ogólnie wszystkiego, czego tam sobie sami życzycie, o czym marzycie. Mam nadzieję, że spotkamy się na jakimś zlocie... może kiedyś, jeśli zdrowie pozwoli. Pozdrawiam TARAN."
 
Życzę wam wszystkim dużo zdrowia, samych dobrych rzeczy, jak najwięcej obejrzanych gal, jak najwięcej zarobionych hajsów u buka i więcej miłości do Conora :)
 
A zatem, życzę wam wszystkim Wesołych Świąt, Szczęśliwego Nowego Roku oraz dalszych emocji podczas gal MMA wszelkiej maści: KSW, UFC, czy Bellator
 
Back
Top