Żegnaj Goldie! 20 lat z UFC!

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks


20 lat w UFC i żadnego wspomnienia na ten temat podczas ostatniej transmisji. Trochę słabe ze strony UFC, poniżej wpis syna Goldiego na ten temat, widać że chyba spodziewali się jednak czegoś na koniec gali i to rozstanie było w dość dziwnych okolicznościach:







Goldie chwilę po tym jak dowiedział się o zwolnieniu zaczął śledzić na Twitterze Bellatora i One FC. To oznacza że raczej nie miał ochoty wychodzić z MMA jak np Joe Silva :)

goldie.JPG


Za kulisami chodziły plotki że Goldie od dłuższego czasu nie przygotowuje się do gal tak jak trzeba i Rogan musi nadrabiać za niego. White zapytany przez dziennikarzy nie chciał rozmawiać na ten temat ale słuchając jego odpowiedzi miałem wrażenie, że wina leży po stronie Goldberga:



Co ciekawsze, o zwolnieniu Goldiego jako pierwszy publicznie poinformował znany insider świata konspiracji i znawca Tower 7, Eddie Bravo:

 
Ciekawe czemu nagle odszedł. Dla mnie spoko komentator i wszystkie jakieś uwagi do niego są bezpodstawne.
 
Dawać mi tu Ruttena albo Ranallo!
Ranallo od początku 2016 roku siedzi na ciepłej posadzie w WWE i są z niego na tyle zadowoleni, że raczej nie zanosi się na transfer.

Rutten ok ale tylko, że dwóch colour commentators przy jednym stołku? No nie za bardzo.

Prędzej widziałbym Mike'a Schiavello, tylko że jego styl może nie pasować do stylu UFC a szkoda, bo komentator z niego jest bardzo dobry.
 
Robotyczny Majk > Android Pudzilla

Szkoda mi Goldiego, ja go tam zawsze lubiłem, bardzo charakterystyczna postać. Jedno z moich pierwszych skojarzeń z wyrazem UFC to właśnie jego postać, toć to synonim. ; c
 
Dość skandalicznie mu podziękowali. Po tylu latach pracy, budował tę markę.
 
Back
Top