Łukasz Jurkowski z uznaniem o walce „Don Kasjo” na mistrzostwach Polski: Duży sygnał zmiany w życiu

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
JurasDonKasjo.jpg


Łukasz Jurkowski skomentował występ Kasjusza Życińskiego w mistrzostwach Polski seniorów w boksie olimpijskim. „Juras” z uznaniem wyraził się o „Don Kasjo” wracającym do startów w tej formule walki.

>>> WIDEO: „Don Kasjo” bez szans na Mistrzostwach Polski w boksie. Życiński odpadł w pierwszym etapie

- Nie znamy się z Kasjuszem poza „cześć”. Wiem, kim jest i tak, jak mocno mi nie po drodze z medialną postacią, tak szanuję fakt startu na amatorskich mistrzostwach Polski, przygotowań i powrotu do korzeni. W mojej opinii pewien duży sygnał zmiany w życiu. Na plus. - napisał za pośrednictwem swojego profilu na Twitterze Jurkowski.



W 2019 roku „Don Kasjo” dał zadebiutował pod szyldem organizacji FAME, gdzie stoczył walkę MMA wygrywając decyzją sędziów z Adrianem Polańskim. W kolejnych starciach wypunktował w kickboxingu Dawida Ambroziaka i poddał gilotyną Macieja Rataja na zasadach MMA.

Kolejne starcia Życiński toczył już w boksie. W listopadzie 2020 roku pokonał Marcina Najmana przez dyskwalifikację, a następnie pod szyldem FAME przegrał z Normanem Parke’iem i wygrał z Marcinem Wrzoskiem i Michałem Baronem. Po odejściu z FAME „Don Kasjo” walczył w PRIME SHOW, gdzie najpierw pokonał Mateusza Murańskiego i Pawła Mikołajuwa, a następnie przegrywał przed czasem z Dominikiem Zadorą i Pawłem Tyburskim.

 
Juras musi choć zachowywać pozory sztywniactwa, bo Kasjo jednak przyszedł do freaków z boksu i nie da się go totalnie zjechać w imię wyższości moralnej.

Inna sprawa kto w karierze medialnej zarobił więcej hajsu? Nie zdziwię się jak Kasjo spokojnie szachuje finansowo Jurkowskiego i jego mityczne projekty.
 
Nie znasz nie oceniaj. Może następnym razem dowiemy się czegoś na temat kryptowalut w końcu Juras wie wszystko o wszystkich. Gość który nie potrafi zadbać o własne zdrowie zapija pizze Jackiem zaraz zostanie mentorem.
 
Back
Top