Łącznie 600 zł do wygrania w XVI sezonie Typera BetSafe!

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks


Rusza XVI sezon Typera BetSafe w którym do wygrania jest łącznie 600 zł w formie bonusów na konto w BetSafe! Żeby wziąć udział w Typerze, trzeba wytypować zwycięzców pięciu pierwszych pojedynków ze strony mmanaliza.com + walkę wieczoru: Vitor Belfort vs. Dan Henderson.


Dodatkowo trzeba nakreślić metodę skończenia tych walk (poddanie/nokaut/decyzja/remis/dyskwalifikacja). A na koniec wpłacamy 10 zł (lub więcej) na obojętnie który z zakładów, biorących udział w Typerze i to wszystko!


Typer trwa cały miesiąc, obejmuje od 3 do 4 gal i ma charakter rankingowy. Za poprawnie wytypowane zestawienie otrzymamy trzy punkty. Za poprawnie wytypowaną metodę skończenia otrzymamy jeden punkt. Po ostatniej gali w miesiącu, sześć osób z największą ilością punktów otrzyma po 120/120/100/100/80/80 zł na swoje konto na BetSafe.com. Weryfikacja wpłaty 10 zł co galę na jedno z zestawień biorących udział w zabawie, nastąpi już bezpośrednio w systemie u bukmachera przy przelewie pieniędzy.
http://www.mmarocks.pl/typer/lacznie-600-zl-do-wygrania-w-xvi-sezonie-typera-betsafe
 
za duze rozdrobnienie, dajcie jednemu 600zl reszta 0zl
walka o wszystko!
 
za duze rozdrobnienie, dajcie jednemu 600zl reszta 0zl
walka o wszystko!

Wtedy początkujący w bukmacherce userzy, nie mieliby szans :), a tak to każdy może coś wygrać :).
 
Last edited:
Dawno nie brałem udziału, więc się upewnię...
Weryfikacja wpłaty 10 zł co galę na jedno z zestawień biorących udział w zabawie, nastąpi już bezpośrednio w systemie u bukmachera przy przelewie pieniędzy.
To oczywiście nie znaczy, że mam robić co tydzień przelew do Betsafe? Mam tam trochę kasę wiec wystarczy, że będę po prostu obstawiał wyznaczone walki?
 
Tak. Wystarczy, że będziesz obstawiał te zestawienia, które obejmuje typer BetSafe (czyli w tym przypadku te 5 z mmanaliza.com + walka wieczoru) za kwotę minimum 10 zł.
 
Rivera decyzja
Andrade decyzja
Pereira KO/TKO
Magomedov decyzja
Hallmann decyzja
Belfort decyzja
 
Rivera decyzja

Andrade decyzja

Pereira decyzja

Magomedov decyzja

Hallmann decyzja

Belfort KO/TKO
 
Wracam do gry bitches! :lol:

Munhoz Sub
Andrade Ko
Rodrigues Dec
Magomedov Dec
Hallman Sub
Belfort Ko
 
Jak swoje konto mmarocks zweryfikować z kontem betsafe?

Jeśli znajdziesz się na premiowanym miejscu (od 1 do 6) i wygrasz bonus, to prześlesz mi email na który jesteś zarejestrowany w BetSafe. Weryfikacja następuje bezpośrednio u bukmachera i to on sobie sprawdzi czy przestrzegałeś regulaminu tego typera (czyli wpłat min. 10 zł na te konkursowe zestawienia).
 
Dobra wchodzę w to, im szybciej przegram całą kasę na buku, tym szybciej upewnię się, że żaden ze mnie gracz ;)
Munhoz decyzja
Umalatov decyzja
Pereira KO
Magomedov decyzja
Oliveira decyzja
Belfort KO
 
Rivera TKO
Umalatov DEC
Pereira DEC
Magomedov DEC
HALLMANN SUB
Henderson TKO

BTW. Kto wymyślił typowanie na 3 pierwsze walki? A Bruno Rodrigues- Matheus Nicolau Pereira to już w ogóle...
 
Munhoz, poddanie
Umalatov, decyzja
Pereira, TKO/KO
Magomedov, decyzja
Oliveira, decyzja
Belfort, TKO/KO
 
Oliveira - poddanie
Magomedov - decyzja
Pereira - (T)KO
Umalatov - decyzja
Rivera - (T)KO
Belfort -(T)KO
 
Oliveira - decyzja
Magomedov - decyzja
Nicolau - decyzja
Umalatov - decyzja
Munhoz - Decyzja
Belfort -tko
 
Back
Top