Dana White doskonale zorientowany w sprawie polskich zawodników, a także po raz kolejny wspomniał o chęci zrobienia w gali w Polsce. Niestety znów brak konkretów.
Szkoda, że go nie spytał, kiedy zawalczy Gamrot, bo odpowiedź byłaby jak z galą "chcemy, ale brak konkretów" ;)