@trening z trenerem
ja gdzieś wyczytałem że wcześniej tak było że im mniej tym lepiej, a po zmianach najlepszy efekt jest 3 na 1, a powyżej 3 to spora różnica na gorsze. Więc najlepiej 3 na 1, a jak się nie da to lepiej żeby było 1, 2 niż 4 i więcej. Ale głowy nie daje.