Tez o tym pomyslalem i pewnie zbalamuci jakas kolejna jebnieta milosniczke "chcialabym.miec malego mulatka, sa takie sliczne". Grrrrrr
Dla takich idiotek powinien byc osobny krag w piekle.
Bylem przekonany, że prażródła wiedzy wszelakiej (Forumowicze z Cohones) będą lepszym rozwiązaniem od dr Google.
Już po problemie, od teraz będę nosił tylko spodnie dresowe.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.