Ale co wy myślicie, że to się wybiera parcele jak w gierce :D, robi dużo sam, działka + dom. Zresztą sam trochę w tym siedziałem. I przez to co się u nas dzieje, materiały poszły do góry i to bardzo(chociaż i tak jest lepiej niż re 4-5 lat temu. Fakt Lubuskie jest zjebane bo jest nastawione na...