Z punktu widzenia normalsa, który nigdy nie miał problemów z prawem, ale za to miał nieprzyjemność kontaktu z policją jako petent, stwierdzam, że zasadnicze problemy z tą formacją są dwa:
1. Ogromny procent kadr stanowią kompletni debile.
2. Komunistyczna mentalność - miłość do układów...