Ja to już mówiłem dawno temu, że oni się nadają do tarcia chrzanu ;). Połowa tego forum ma lepsze kardio. To są sportowe uposie i tylko dlatego, że fake mma robi im zawsze dobrze z warunkami walki, coś tam wygrali, jak nie są faworyzowani to zawsze w pizdeczke ;)