W sumie zabawne, że 95% forum z nim jedzie a On odpisuje tylko tym, którzy nie cisną go od petów(najprawdopodniej Ci nie czytali tamtego tematu), zabawne też jest gdy typ który zrobił z mordy dupe, po walce Rakić vs Murzakanov dał emoji beki gdy napisałem, że to jedyny zakład który z...