Search results

  1. JosueEstebanez

    Piłka nożna

    W karnych to wygrają ci co będą zaczynać :fjedzia:
  2. JosueEstebanez

    Piłka nożna

    Wygrał pozycję Madueke i mógł próbować biec jeszcze to by bardziej naturalnie wyglądało, a tak to sędziowie już się nauczyli cwaniactwa Arsenalu i dzisiaj sędzia nie daje się na te ich akcje nabierać
  3. JosueEstebanez

    Piłka nożna

    Szkoda, że nie dał ale chyba dobra decyzja jednak, Marciniak pewnie by odgwizdał karnego
  4. JosueEstebanez

    Piłka nożna

    Ale kurwa strzały mają :DC: Figo z Beckhamem mogli by się uczyć :korwinlaugh:
  5. JosueEstebanez

    Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

    :korwinlaugh:
  6. JosueEstebanez

    Piłka nożna

    Mógł zakończyć mecz jak Barcola wychodził z tą kontrą to trochę by chociaż podgrzał atmosferę :mamed:
  7. JosueEstebanez

    Piłka nożna

    Tyle samo co PSG
  8. JosueEstebanez

    Piłka nożna

    Albo Dowmana niech wpuści, małolat na młodzieńczej fantazji może by coś wyczarował bo talent ogromny
  9. JosueEstebanez

    Piłka nożna

    Arsenal ma dużo opcji na ławce jeszcze i taki Eze czy Madueke albo Martinelli mogą narobić wiatru
  10. JosueEstebanez

    Piłka nożna

    Jak jeszcze Francja wygra Mundial to napewno dostanie
  11. JosueEstebanez

    Piłka nożna

    Jeszcze go zdjął od razu:korwinlaugh:
  12. JosueEstebanez

    Piłka nożna

    Ładnie czarnucha Mosquere odcięło :korwinlaugh: nie wiem co on tam chciał zrobić
  13. JosueEstebanez

    Piłka nożna

    Chuj z tymi szejkami, Arsenalu nie lubie ale niech mają już
  14. JosueEstebanez

    Piłka nożna

    Chuj wie czy Dembele coś nie dolega bo w ostatnim meczu zszedł jakoś w 27 min
  15. JosueEstebanez

    Piłka nożna

    Najlepsze, że United chciało kiedyś Gabriela to się zastanawiali i Arsenal wkroczył i załatwili szybko sprawę, Rice'a też chcieli to ,zza drogi" był :korwinlaugh:
  16. JosueEstebanez

    Piłka nożna

    No jak ktoś liczył na powtórkę z meczu Psg z Bayernem i kolejny hokejowy wyniku to na pewno może czuć się zawiedziony, ale w finałach tak się nie gra :fjedzia:
  17. JosueEstebanez

    Piłka nożna

    Jak wygrają ten finał to będzie dominacja absolutna, finały się gra po to żeby wygrywać a nie dominować
  18. JosueEstebanez

    Piłka nożna

    Gabriel pięknie czyści dzisiaj, top obrońców na świecie. Zabawnie będzie jak Arsenal to wyciągnie bo wyjdzie na to, że wszystko co było do wygrania w Europie trafiło do Anglii w tym roku :mamed: A ile śmiechu było ze strony kibiców hiszpańskich drużyn jak Barcelona wygrywała w LM z jakimiś...
  19. JosueEstebanez

    Piłka nożna

    Wiedziałem, że ten paź ruski w bramce psg im coś kiedyś odjebie :fjedzia:
  20. JosueEstebanez

    Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

    Fonseca 2,3 Fonseca gra kosmiczny tenis i jeśli fizycznie uda mu się zregenerować do jutra po tych dwóch pięciosetówkach to Ruud powinien być rozjechany
Back
Top