Gabriel pięknie czyści dzisiaj, top obrońców na świecie. Zabawnie będzie jak Arsenal to wyciągnie bo wyjdzie na to, że wszystko co było do wygrania w Europie trafiło do Anglii w tym roku :mamed:
A ile śmiechu było ze strony kibiców hiszpańskich drużyn jak Barcelona wygrywała w LM z jakimiś...