Jeszcze ze dwie niech Nigeria wpierdoli to może komuś się zapali lampka, że może ten Urban się nie nadaje bo im szybciej go wyjebią i przyjdzie trener który zrobi nowe rozdanie tym lepiej
Co? :mamedwhat:
W walce z Khalilem to tam żadnego zagrożenia nie było ze strony Amerykanina i wiadome było, że w stójce prędzej czy później skończy ubity, tutaj jednak Gane potencjalnie ma więcej narzędzi do pokonania Alexa więc porównanie ze średnim Khalilem do Gane'a jest z dupy delikatnie...
Ale by zobaczył taki mecz Jao z tego turnieju z Alcarazem w prime na RG :antonio:
Za 3-4 lata Fonseca będzie w top 3 na świecie tylko musi poprawić grę na trawie i na hardzie
Teraz to już jest po ptokach, jak graliśmy ze Szwecją najważniejszy mecz ostatnich lat to był dostępny i odpalenie go w takich okolicznościach to jest żenada
Tam większość to pikniki i pewnie uśmiechnięci razem to powiedziałbyś coś złego na ukra to jeszcze by Cię zjebali:korwinlaugh:
I tak dobrze, że znalazło się trochę osób co wygwizdało hymn tych ukraińskich podludzi
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.