Kane wczoraj klasa i pokazał jak powinien grać kapitan bo wszędzie go pełno było, a w drugiej połowie możliwe że uchronił Anglię przed stratą bramki jak zablokowal strzał ciałem, teraz porównajcie sobie to z postawą Lewandowskiego w naszej kadrze :korwinlaugh:
Sekciarze zaraz będą mieli ciężką awarię w głowie jak się okaże, że Trump jednak nie jest tak zależny od żydów jak im się wydawało i jednocześnie zniknie argument łączący Karola z żydami poprzez Trumpka :mamed...
To jak Messimu się nie należało to dlaczego w tych dwóch akcjach Modric i Simmons wyłapali po czerwonej
Na Van Dijku to jest praktycznie to samo co zrobił Leo dzisiaj.
To na szybko znalezione w necie, a takich czerwonych jest pełno
Ja tam Leo lubie akurat, ale tu to są jaja. Już widzę jakie nagłówki o skandalu i bandytyzmie dziś by królowały w internecie jeśli takie coś zrobiłby np Casemiro
Dopiero teraz czytam bo meczu nie oglądałem, że tam czerwo powinno być dla Leo czyli wsystko po systemu i Marciniak nie zawodzi, a w nagrodę dostanie pewnie jakiś półfinał :korwinlaugh:
Nie no GDZIE dziady, te zespoły z Afryki jak Senegal,Kamerun zawsze miały w składzie po 1-2 kozaków.
Pewnie Cherki wejdzie w drugiej i rozrusza grę Francuzów bo narazie kupa
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.