Dokładnie, to nawet wygląda jak jakiś eksperyment, który pokazuje jakie gówno produkują tradycyjne telewizje, i jak łatwo jest zrobić coś wartościowego. Oglądałem u Stanowskiego ten program z Gen. Andrzejczakiem, dyskusję o CPK i Pereirę, niczego takiego nie doświadczysz w TVP, albo TVN, bo oni...