A mnie już Urban wkurwia w tym serialu. Wcześniej go lubiłem, ale ta jego jedna mina, dwa teksty bluzgi na krzyż powtarzanie w kółko wzbudzają u mnie torsje. Całą ekipę boys w sumie ma już gdzieś. Bezpłciowy pizduś hjułi, zblazowana blond ofiara operacji plastycznych, czarny nudziarz czy parka...