No tak, bo te rankingi układają "specjaliści" według widzimisię, a nie algorytm. Dlaczego Belgia jest tak wysoko- nie wiem. Ale od pierdolenia, że powinna być 30 to mnie aż oczy bolą... To jak kłócenie się, że Bisping powinien być na fightmatrix poza 10, bo przecież by z wszystkimi przejebał na...