Nie umiem stwierdzić jednoznacznie, czy mam/miałem wpływ na te porażki. Moje cechy osobowości sprawiają, że zawsze doszukuję się w sobie winy/problemu, taka samokrytyka x10
Totalnie wiem, że nie warto się przejmować, że samo wkurwienie, emocje, myślenie o tym - no nie da to nic. Niestety, wciąż...