Moim zdaniem w końcu ameryka południowa się przebudzi Brazylia/Argentyna, z europy największe szanse daje niemcom Flicka.
Włoch nie ma bo odpadły w barażach.
pzpn musiał jakiś pakt z diabłem podpisać, albo jakiegoś szamana wynajął ( może tego od Pogby :bye:) bo to kolejne dobre/szczęsliwe losowanie naszej kadry w ostatnich latach.
Na euro teraz jeździ pół kontynentu, do tego ta liga narodów która daje też miejsce w barażach. Będzie spory wyczyn jak nas zabraknie na mistrzostwach w niemczech :lol::bye:
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.