nie rozumiem dlaczego tak się spuszczacie nad analiza tej walki i wylewacie żale że looo ustawka, joshua jakby chciał to by go skończył w 1rd itd itd.. no ustawka no i co z tego nikt wam nie każe tego oglądać xd,
AJ zrobił sobie sparing z freakiem i zarobił dużo sosu pewnie nawet będąc na...
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.