Recent content by Szymon

  1. Szymon

    Kryptowaluty

    Z maila który mi przysłał Binance wynika co innego. Spot, convert, margin i stake- od 1 lipca nie można będzie ustawiać nowych zleceń, a istniejące zostaną zamknięte. Jedyne co będzie można robić to convert do fiat.
  2. Szymon

    Kryptowaluty

    Binance nie uzyska licencji MICA na czas, nie wiadomo czy w ogóle ją uzyska. To znaczy od 1 lipca nie może śwoadczyć usług w EU.
  3. Szymon

    Pokaż drukarzu co masz w swoim anturażu

    Ten T-Rex wygląda zajebiście. Będzie drukowany
  4. Szymon

    Pokaż drukarzu co masz w swoim anturażu

    Pierwszy wydruk po urlopie i miałem pierwszy poważniejszy problem. Musiałem rozbierać ekstruder i czyścić zębatki. Jakimś cudem zmieliło mi filament, może za wysoka temperatura była. 230 stopni na dyszy z tego co pamiętam. 10h druku poszło się jebać. Nie polecam Pla Matte od Creality.
  5. Szymon

    Pokaż drukarzu co masz w swoim anturażu

    Pany, dzisiaj miałem okazję podziwiać formacje skalne które wyglądają jak nieudany druk 3d
  6. Szymon

    Pokaż drukarzu co masz w swoim anturażu

    Na tego siura, to mocne podpory były potrzebne
  7. Szymon

    Pokaż drukarzu co masz w swoim anturażu

    To jest być kwestia ustawień, widać że spagetti robi się w nawisach-miałeś włączone podpory? Jeśli tak to może się ułamały w trakcie druku bo był zły ich rodzaj, lub były zbyt słabe?? W tym miejscu ewidentnie zabrakło odpowiednich podpór.
  8. Szymon

    Pokaż drukarzu co masz w swoim anturażu

    Poka
  9. Szymon

    Pokaż drukarzu co masz w swoim anturażu

    Masz już jakąś listę rzeczy do wydrukowania? Polecam też każdy typ filamentu kalibrować sobie. W babmu studio masz dwa rodzaje kalibracji, do tego kalibracja pierwszej warstwy też może oszczędzic późniejszych klopotów, jak tutaj np xd:
  10. Szymon

    Pokaż drukarzu co masz w swoim anturażu

    Ja polecam zaopatrzyć się w dyszę 0,6mm. Bo może się okazać, że jakiś specyficzny filament nie przeciśnie Ci się przez 0,4mm (ja tak miałem z marmurem) to nie jest duży wydatek a warto mieć. No i widziałem jak A1 wkłada się do przenośnych materiałowych "lodówek" i cyk masz zamkniętą komorę i...
  11. Szymon

    Pokaż drukarzu co masz w swoim anturażu

    Ile taka A1 w combo z pl dystrybucji kosztuje? To pomyślnych druków, aby wszystko kleiło się do płyty jak złe
  12. Szymon

    Pokaż drukarzu co masz w swoim anturażu

    No to może nie wiem, zweryfikuj plany Tak na poważnie to te 3700 to z AMS. Bez niego pewnie za 2500 będzie. Dokupisz później
  13. Szymon

    Pokaż drukarzu co masz w swoim anturażu

    Jak stoisz przed zakupem, to szedł by w Bambu x2d. Niedawno wyszła, jest chyba stówkę droższa od P2S, ale masz dwie dyszę, przez co druk dwukolorowy zajmuje tyle co jednokolorowy na P2S. Sam zastanawiam się czy nie sprzedać swojej i nie iść X2D.
  14. Szymon

    Pokaż drukarzu co masz w swoim anturażu

    Co drukarka to inne doświadczenia. U mnie ten marmur nie chciał wogóle przejść przez dyszę, może trzeba go trochę podsuszyć. Będę próbowal znowu na dniach. Twoje za to wygląda zacnie
  15. Szymon

    Pokaż drukarzu co masz w swoim anturażu

    To jest marmurkowe pla? Na jakiej dyszy drukowałeś? Miałem do tego materiału z Sunlu jedno podejście, ale natychmiast zatykało mi dyszę 0,4mm. Jeszcze na 0,6 nie próbowałem, ale myślę że będzie lepiej
Back
Top