Na Boosteroid trzeba pilnować, by stan zapisał się w chmurze - inaczej może przepaść save (chyba że coś zmienili pod tym względem w międzyczasie).
Można grać tylko to, co mają w katalogu, ale kolejna zaletą B jest o wiele większy katalog w porównaniu do GFN.
Jest jeszcze Boosteroid - sporo tańszy od Geforce Now, a wydajnościowo imo podobny (żona od ponad pół roku pyka w CP2077, ja ostatnio pograłem w RE Requiem - oba na praktycznie max ustawieniach w 1440p). Minusem jest brak HDR i konieczność odpowiedniego wyłączania gry/serwisu, by poprawnie...
To można przejść do Wrót Baldura bez zrobienia wątku z Wież Księżyca? Z tego co pamiętam to droga do Wrót Baldura to właściwie początek trzeciego aktu (a Wieże Księżyca to drugi).
W każdym razie kończ wszystko co masz w Shadow-Cursed Lands (nie pamiętam jak to było po polsku) i dopiero później...
Właśnie skończyłem oglądać Yellowstone i zacząłem 1883. Przy okazji Red Dead Redemption 2 jakoś tak samo załączyło się na XSX ;) Swoją drogą gra ma już parę latek, a nadal wiele obecnych nie ma do niej podejścia pod względem grafiki.
Pany, w jakiej kolejności oglądać Yellowstone i jego prequele/spin-offy? W kolejności powstawania produkcji? Chronologicznie? Ma to jakieś znaczenie? Inaczej?
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.